‘Sarıgül, CHP dışında bir partiden aday olabilir’

Önceki yerel seçimlerde CHP’den İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı olan Mustafa Sarıgül’ün kolları sıvadığı iddia edildi. Gazeteci Abdülkadir’in iddiasına göre CHP Sarıgül’ü aday göstermezse başka partiden aday olabilir.

14 Eylül 2018 Cuma 09:40
‘Sarıgül, CHP dışında bir partiden aday olabilir’

Gazeteci Abdülkadir Selvi katıldığı bir TV programında Mustafa Sarıgül'ün yeniden adaylığa hazırlandığı öne sürüldü.

Abdulkadir Selvi, "Mustafa Sarıgül adaylık için hazırlığını yapıyor. CHP aday göstermese dahi adaylığı söz konusu olacak. Başka bir parti de olabilir" diye konuştu.

'SEÇİM ŞARKISI BİLE HAZIR'

Programın bir diğer yorumcusu Gürkan Hacır da Sarıgül'ün seçim şarkısının bile şimdiden hazır olduğunu söyleyerek, "Kendisi bana şarkıyı göndermiş. Henüz dinleyemedim" dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Eylül 2018 Cuma 09:40

YORUM YAZ

  • ayyyiii partiayyyiii parti6 ay önce
    kötü partiden aday olur bence sonrada meralle ters düşer merali postalar koray aydınla yumruk yumruğa kavga edip onu döver parti başkanı olur.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mart 2019