Minik Ceylin davasında flaş karar!

İzmir'de parkta oynamaya gittikten sonra kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in öldürülmesine ilişkin yürütülen davada, minik kızın katili Şükriye Türkmen'e ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.

11 Ocak 2019 Cuma 19:11
Minik Ceylin davasında flaş karar!

Ödemiş Ağır Ceza Mahkemesi, İzmir'de parka oynamaya gittikten sonra kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in, 3 gün sonra komşusunun evinde cansız bedeninin bulunmasıyla ilgili davada, minik kızın katili Şükriye Türkmen'e ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verirken eşi S.T. ve üvey annesi R.Ö.'nün beraatine karar verdi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma 19:11

YORUM YAZ

  • vatandaşvatandaş11 gün önce
    Engin Demir'e CEVAP: Ömür boyu yatmaz. Belediye seçimlerinden sonra MHP af getireceğini, AK Parti de örtülü affı yani "cezada indirimi" getireceğini ilân etti. Ne çabuk unutuldu.
  • Engin DemirEngin Demir12 gün önce
    Türkçesi=ömür boyu bedava sıcak yemek ve sıcakyatak .

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019