• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Milyoner yarışmacısı sosyal medyaya damga vurdu! Yaptığı şey...

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmada Yağmur Akar adlı yarışmacının sorulan soruya 2 joker hakkını kullanması sosyal medyada olay oldu.

Yeniakit Publisher
2020-11-22 11:38:00 -
Milyoner yarışmacısı sosyal medyaya damga vurdu! Yaptığı şey...

Dün akşam ATV'de ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmadaki bir yarışmacı, sosyal medyada gündem oldu.

Yağmur Akar adlı yarışmacı sorulan soruya 2 joker hakkını kullanması sosyal medyayı salladı.

Yarışmacı, “‘Bana ikiye tam bölünemeyen bir sayı söyle’ diyen arkadaşınıza hangisini söylerseniz, istediği şeyi yapmış olursunuz” sorusu soruldu.

Yarışmacı önce telefonla joker hakkını daha sonra ise seyirciye sorma joker hakkını kullandı.

Önce telefonla ablasını arayan Yağmur adlı yarışmacı, zamanı dolduğu için ablasından beklediği yanıtı alamadı. Daha sonra seyirci joker hakkını kullanan Yağmur, seyircilerin, “Doksan yedi” yanıtından sonra soruyu doğru yanıtlayabildi.

Öte yandan sosyal medya kullanıcıları, “Gerçekten mi? Saçlarımı yoluyorum şu an sen bu yaşa nasıl geldin? ", "Bu yaşa kadar nasıl geldiğine hayret ediyorum” yorumları yaptı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Atakan turk

buyuk konusmayin herkezin basina gelir :) insan oglu bazen beyni duruyor telefon dolandiricilarina dolandirilanlarla dalga gecen sonrada kendileri dolandirilan bir cok universite mezunu ve profosor haberlerini her gun goruyoruz :)
 • Yanıtla

Zeytin

Seçmen bu işte. Bunun da oyu bir oy bizim de. Sonra neden siyasiler bu kadar yoz, bilgisiz, din suistimalcisi, vatan millet aşığı ve sömürgeni anlayın. Var gücümüz, milli yerli dindar kindar dedik mi Viyana’ya dayanıyoruz. Hep nedeni bu bedenlerdeki cahil boş kafalar. Siyasetçiler o kadar kurnazki bu tiplerin varlığını ve aptallığını hepimizden iyi biliyor, ayrıca kullanmasını da. Yürü Türkiyem var gücümüz Sokarız...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23