Mehmet Metiner'den flaş istifa çağrısı: Bize kaybettirenleri...

AK Partili eski milletvekili Mehmet Metiner, skandal paylaşımlarıyla gündeme gelen Nalan Apa'nınTürkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Genel Müdürlüğüne atanmasının ardından flaş bir istifa çağrısı yaptı.

25 Ağustos 2019 Pazar 15:09
Mehmet Metiner'den flaş istifa çağrısı: Bize kaybettirenleri...

AK Partili eski milletvekili Mehmet Metiner, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a istifa çağrısında bulundu.

AK Partili eski milletvekili Mehmet Metiner, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Genel Müdürlüğüne atanan Nalan Apa'nın sosyal medya paylaşımlarını alıntılayıp Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a istifa çağrısında bulundu.

Ardından Nalan Apa'nın istifa ettiğini aktaran Mehmet Metiner "Kültür ve Turizm Bakanı tarafından Tanıtma Fonu Genel Müdürlüğüne atanan kadının attığı tweetlere bakın ya! Bir yanda “Bize Ömer’ler lazım! “ diyen Reis, öbür yanda bu atamayı yapan Bakan! Çok yazık, çok!" Tanıtma Fonu’nun başına getirilen gezici hanımefendi istifa etmiş! Asıl onu oraya uygun gören istifa etmeli! Yeter artık ya! Sahada onca alın terini bunun için dökmüyoruz! AK Parti’mize kaybettirenleri baştacı etmemeliyiz!" diyerek flaş bir çağrıda bulundu.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Ağustos 2019 Pazar 15:09

YORUM YAZ

 • AbdullahAbdullah25 gün önce
  Kültür bakanı ak partinin içindeki turuva atının içindeki düşmanlardan sadece birisi Daha öncede Ak partiye olmadık hakarert leri eden 15 temmuz a şov diyen şarkıcı sıla yı 15 temmuz etkinliklerine çağıran adamdır
 • mehmetmehmet25 gün önce
  Atanacak bürokratlar zerresine kadar incelenmeli. Ne idüğü belirsiz şahıslar devletin makamlarına rast gele atanmamalı. Ben ihanet addederim.
 • HarunHarun26 gün önce
  Haklı destekliyoruz,2023 e kadar bir adımlar göremez isek ak partiye oy vereceğimizi zannetmiyoruz,Acilen bazi adimlar atılmalı ADALET VE EĞITIM sistemi acil olarak devrim yapılmalı
 • Saim Dinç Saim Dinç 26 gün önce
  Çok doğru, haklı ve yerinde bir çağrı.!
 • SelimSelim26 gün önce
  Günaydınnnnnnnnn, yürekten bağlı sevdalı insanları küstürdünüz yenimi aklınız başına geliyor, tekrar gün ay dın
 • İdo1 İdo1 26 gün önce
  Sayın reis 300kişilikmilletvekili içinde bir adamınyokmuböyle yamuk yumuk adamları bakan yapıyorsun bunun gibi birkaçtane daha var bilesin ki bunlar seni bitirecek AKP çalışanın da emeklerinizayi ediyorlar . Bizde uyarmak!
 • CemalCemal26 gün önce
  Biz neden kaybettik derken bakanın yaptığına bak yasonrada seçmene kızılıyor . Sol cenaha çalışan üç tane bakan var.
 • serhatserhat26 gün önce
  bakan ''turizmi patlattım,ne istifası''diyecek.şimdi anladınızmı akparti niye erozyona uğruyor,erdoğan faktörüne rağmen oy kaybediyor.kabinede daha bunun gibi çok bakan ve komisyonlarda bu kafada çok teknokrat var.
 • HayelHayel26 gün önce
  İnşallah duyarlar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019