Seçim 2019 Sayfası

Mehmed Zahid Kotku Hazretlerinden önemli nasihatler

İşte Vaaz verdiği İskender Paşa Camii'nde birçok kesimden on binlerce insanının hidayetine vesile olan Mehmed Zahid Kotku Hazretlerinin günümüz Müslümanlarına önemli nasihatleri...

11 Ocak 2019 Cuma 12:27

Ömrünü İslam yolunda mücadele ile geçiren ve on binlerce insanı irşad ederek hidayet bulmalarına vesile olan Mehmed Zahid Kotku Hazretleri bir vaazında Müslümanlara altın değerinde önemli nasihatlerde bulunmuştu...

Mehmet Zahid Kotku

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma 12:27

YORUM YAZ

 • A.Yücel - misafirA.Yücel - misafir3 ay önce
  Kula kul olmak demek; beynini baskasina kiraya vermek demektir... Örnek Fetö... Ben elbette kendi nefsimin kulu olacagim, günahi sevabi bana ait.. Analamadim; niye baskasi tavsiye etsin niye kendi dogrularim degil, baskasinin dogrulari, oysa benim de okuma yazmam var, geri zekali degilim.. Fetö'ye bakarak biraz ders alin bari.. Kimseye biat etmem, benim icin kutsal, dokunulmaz insan yoktur.. esenlikler..
 • A.YücelA.Yücel3 ay önce
  misafir'e... Allah dostlarını sevmek kula kul olmak mıdır? Sen esas nefsinin kulu olmaktan korkmalısın. Allah dostları Kuran ve Sünneti tavsiye ediyorlar, bu tavsiyelere uyanlar nefislerine kul olmaktan kurtulur.
 • dadaşdadaş3 ay önce
  ALLAHcc gani gani rahmet etsin.
 • MilletMillet3 ay önce
  Allah hocamızdan razı olsun.
 • misafirmisafir3 ay önce
  "KULA KULLUK EDENE YAZIKLAR OLSUN!" Orhan Gencebay...
 • Abdulmuttalib el-Arabi bin Rükneddin..Abdulmuttalib el-Arabi bin Rükneddin..3 ay önce
  §EYH UCMAZ, MÜRID UCURUR...
 • BİR KULBİR KUL3 ay önce
  BİLİMDENÖTESİNİ BİLEMEYEN BİLGİLİ! ADAM AHİRETİ ÖTELERİN ÖTESİNİ BİLMİŞ YETMEZ Mİ
 • HAVVA TARAKÇI HAVVA TARAKÇI 3 ay önce
  ALLAH RAHMET EYLESİN YERİMEKANİ NUROLSUN.BUTUN MUSLUMAN ALEMİN YAVRULARINIBOYLEBÜYÜKLERİMİZİN YOLUNDAN GİTMEYİ NASİB EYLESİN İLİMLİ İRFANLI EYLESİN ALLAHIMIN TÜM GÜZELLİKLERİ İLE SÜSLESİN AMİN .
 • Ali KOÇAli KOÇ3 ay önce
  hangi bilimsel buluşa imza atmış ...
 • şenay doğanşenay doğan3 ay önce
  allah rahmet eylesin allaha emanet ol

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Nisan 2019