THY- Banjul

Marketler zincirinde büyük rezalet! LGBT'li oyuncaklar raflarda!

Türkiye'nin birçok ilinde mağazaları bulunan Carrefour zincir marketleri ile GittiGidiyor gibi e-ticaret şirketlerinin internet sitelerinde satışa sunulan LGBT'li oyuncak bebekler büyük tepki çekiyor.

10 Kasım 2018 Cumartesi 21:09
Marketler zincirinde büyük rezalet! LGBT'li oyuncaklar raflarda!

 yeniakit.com.tr 

Türkiye'nin birçok ilinde mağazaları bulunan Carrefour zincir marketlerinin oyuncak reyonlarında LGBT'li bebeklerin satışa sunulması büyük tepki çekti. Her gün binlerce çocuğun aileleriyle birlikte alışveriş için gittiği zincir marketlerde karşılaşılan iğrenç tabloya, bilinçli anne ve babaların tepkisi sert oldu. 

Türk aile ve toplum yapısını bozmak için fırsat kollayan ifsad yuvaları, ülkemizin gelecek nesillerinin bozmak için her yolu denediklerini bir kez daha gözler önüne serdi. Büyük hissesi Sabancı Holding'e ait bulunan Carrefour'da bu oyuncakların satılmasına tepki gösteren aileler, iğrençliğe bir an önce son verilmesini istedi.

İnternette de satışa sunuldu

Meşrulaştırılmaya çalışılan iğrenç sapkınlığı oyuncak halinde çocuklara ulaştırma projesi internet üzerinden de sürdürülüyor. Birçok ünlü e-ticaret şirketi tarafından stok satışı görüntülenen oyuncaklara karşı yetkililerin önlem alması bekleniyor.

Her gün binlerce insanın alışveriş yaptığı GittiGidiyor'dan da satışa sunulan iğrenç materyaller, kullanıcıların tepkisini çekiyor.

 

Haber Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi 21:09

YORUM YAZ

 • ......2 gün önce
  ...illa cehenneme zumeraaa..hükümetin acilen el atması lazım !!!
 • KeşanlıKeşanlı3 gün önce
  4. resim ise cehennemin dibi!
 • Yusuf canYusuf can3 gün önce
  Katdesini katilini saklitan ulkrdrki firmalarla is yapandan daha ne bekliyorsunuz
 • HACI HACI 4 gün önce
  Lanetlik. Satanlarada lanet olsun
 • sefasefa4 gün önce
  15 senedir devletin başında muhafazakar parti var ama sapıklık hızla yayıldı. Televizyon programları rezalet her kanal da en az 1 eşcinsele program yaptırıyorlar. ...
 • Biz Biz 4 gün önce
  S.ALEYKUM. hukumet goreve...
 • muratmurat4 gün önce
  evet bence de böyle açıktan yapılmamalı bu tür şeyler. gizli gizli yapmalıyız kimse bilmeden.
 • magdur66magdur664 gün önce
  bu konu aile bakanlıgını mı ilgilendiriyor aslında sadece aile bakanlıgı degıl hukumetı ılgılendıren bır mesele bu rezaete hemen son verılmelidir bu carfurada bı haddını bildirmek gerek
 • AbdullahAbdullah4 gün önce
  Size ne oluyor? İsteyen istediğini sever.

Günün Karikatürü

15 Kasım 2018