Lonca’nın 4.dönem mezunları girişimcilerle buluşuyor

Kuveyt Türk’ün hayata geçirdiği Lonca Girişimcilik Merkezi’nde dördüncü dönem girişimcileri mezun oluyor.

12 Ekim 2019 Cumartesi 10:43
Lonca’nın 4.dönem mezunları girişimcilerle buluşuyor

Kuveyt Türk’ün yenilikçi fikirleri destekleyip ülke ekonomisine kazandırmak amacıyla hayata geçirdiği Lonca Girişimcilik Merkezi’nde dördüncü dönem girişimcileri mezun oluyor.

Yapı yönetiminden geri dönüşüme, mobil uygulamalardan analiz ve araştırma platformlarına uzanan teknoloji odaklı projelerini Lonca’da geliştirme imkânı bulan 11 ekibe, altı ay boyunca, mentorluk, hibe, çalışma ortamı, Ar-Ge gibi destekler sunuldu. Dördüncü dönem mezunları ile birlikte iki yıl önce kurulan Lonca Girişimcilik Merkezi’ni tamamlayan girişimci ekip sayısı da 40’a ulaştı.

Mezun girişimciler, Kuveyt Türk Bankacılık Servis Grubu Genel Müdür Yardımcısı ve Lonca Yönetim Komitesi Başkanı İrfan Yılmaz, Kuveyt Türk Operasyon Grup Müdürü ve Lonca Yönetim Komitesi Üyesi Dr. Selman Ortaköy, Workinton CEO’su Cihan Seyithanoğlu, yatırımcılar ve mentorler ile 15 Ekim 2019 Salı günü düzenlenecek “Lonca Demoday” etkinliğinde bir araya gelecekler.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ekim 2019 Cumartesi 10:43

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    15 Ekim 2019