Klasikler podyuma hazırlanıyor

Antika Otomobil Federasyonu (AOF) tarafından Türkiye’de ilk defa düzenlenecek “Klasik Otomobil Festivali’’ yerli ve yabancı klasik araç kulüpleri, koleksiyoncular ve klasik severleri bir araya getirecek.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 08:14
Klasikler podyuma hazırlanıyor

29 Haziran – 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezinde düzenlenecek organizasyonda, üretildiği yıllarda ve geçen zaman aralığında kendilerine özel bir hayran kitlesi oluşturan otomobiller buluşacak. Örnekler arasında 1886 yılında üretilen Benz modeli, Batman filminde kullanılan Batmobile, Hulûsi Kentmen’in 1956 model Ford marka otomobili, Şoför Nebahat filmindeki 1952 model Desoto gibi 450’den fazla araç sergilenecek.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mayıs 2018 Pazartesi 08:14

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    13 Ekim 2019