Kılıçdaroğlu’nu zor günler bekliyor! ‘Erdoğan’ın elinde bilgiler var’

Gazeteci Emin Pazarcı, bugünkü köşesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili köşeye sıkıştıracak bilgiler olduğunu söyledi.

11 Ekim 2018 Perşembe 14:51
Kılıçdaroğlu’nu zor günler bekliyor! ‘Erdoğan’ın elinde bilgiler var’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve ailesine yönelik hakaret içeren sözlerinin ardından yüklü miktarda tazminat cezalarına çarptırılmıştı.

Kılıçdaroğlu'nun 900 bin liraya varan cezaları nasıl ödediği merak konusu oldu.

Tam bir skandal

Gazeteci Emin Pazarcı, konuyu köşesine taşırken ' Para CHP kasasından verilmişse eğer, bu suç! Başka birinden alınmışsa, etik değil. “Neyin karşılığı” diye sorarlar adama. Kendisinin ödemesi mümkün değil, mal varlığı ortada. Hele hele gerçekten parti kasasından bir yolu bulunup verilmişse, bu tam bir skandal!' diye yazdı.

'Erdoğan'ın elinde bilgiler var'

Pazarcı, sohbetlerinden yola çıkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinde bilgiler olabileceğini yazarken 'Anladığım kadarıyla Erdoğan'ın elinde birtakım bilgiler de var…Söylemiyor, kamuoyuyla paylaşmıyor. Ancak, ifadelerinden konu hakkında derinliğine bilgi sahibi olduğu anlaşılıyor. Kim bilir, belki önümüzdeki günlerde onları da kamuoyuna aktarır. Ben, bir zamanlaması olduğunu düşünüyorum! Ancak, Başkan Erdoğan'ı bu konuda kararlı görüyorum. Boşuna demiyorum, “CHP kıskaçta” diye. Özellikle Kemal Bey'i çok zor günler bekliyor!' ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 11 Ekim 2018 Perşembe 14:51

YORUM YAZ

  • vatanvatan2 ay önce
    Ana sayfadaki fotoğraf ülkede yılın fotoğrafı olmalı.
  • MilletMillet2 ay önce
    Cumhur başkanımız ne diyor. Mealen söylüyorum ; Biz senin kim olduğunu biliyoruz öyle numaradan cenaze namazlarına gelmekle bizi kandıramazsın Yanni gayri müslimsin yada Ermenisin seni devlet biliyor mu demek istiyor. Ermeni olması elbette suç değil ,siyasette yapabilir. Ama mış gibi yapmayacak Türkmüş gibi Müslümanmış gibi davranmayacak. Kendi kimliği ile istediğini yapabilir. Hukukun içinde kalarak tabi
  • vatandaşvatandaş2 ay önce
    Gebersin umurumda bile değil geç bile kaldılar

Günün Karikatürü

10 Aralık 2018