Karamolloğlu genel merkez için para istedi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yeni bir genel merkez binası satın alınabilmesi için çok ciddi yardıma ihtiyaç olduğunu söyledi.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 11:23
Karamolloğlu genel merkez için para istedi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisince Konya'da bir düğün salonunda düzenlenen iftar programında, yüz binlerce insanın R>amazan'ı yokluk içinde geçirdiğini, Suriye'nin Ramazan ayında büyük sıkıntılara maruz kaldığını belirtti.

Ülke gündemini değerlendirdikten sonra daha önce "50-100 ne varsa verin" diyen Saadet Lideri, yeni bir genel merkez binasına ihtiyaç duyduklarını söyledi.

"Ramazan dolayısıyla herkez yardım yapmaya yatkındır"

Karamollaoğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Bildiğiniz gibi tam seçimin ardından yıllarca karargah edindiğimiz binamızdan çıkarıldık. Biz de kanuna uyarak binamızı terk ettik. Şimdi yeni bir bina bulmak mecburiyetindeyiz. Hamdolsun uygun bir yer bulundu. Gerekli sözleşmeler imzalandı. Şimdi iş buranın ücretini ödemeye kaldı. Ramazan vesilesiyle herkes hayır yapmaya yatkındır. Bundan dolayı Konyalı kardeşlerimizin üzerlerine düşen vazifeyi yerine getireceklerini umuyorum. Hatta umduğumuzdan daha iyi olacağını bekliyorum. Bir karargah, bina ve genel merkez olmadan çalışmak mümkün değil. Bu bizim için bir vecibe. Binanın satın alınabilmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması için çok ciddi kampanya ve yardıma ihtiyacımız var."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 11:23

YORUM YAZ

 • HarunHarun6 gün önce
  Geri zekalı hain,islamı yikmaya teröristler ile beraber ol sonra hayır paraları iste, domuzu 3 beş dakkada indirenlerden iste onlar fonlar siziALLAH CC rast getirmesin toplayamayin
 • kalelikaleli6 gün önce
  destek veren kanala çık orada sponsor bul para toplama kampanyası yap.trilyonlar 
 • kalelikaleli6 gün önce
  para yok sayın efendilerde 10 20 30 genel merkez açacak kadar para var.ekrem de para yok .kimi kandırıyor bunlar.ama toplarlar.nasıl ki fener denilen zengin takıma ve orada oturup para dilenen zengine yardım eden garibanlar var ya bizde verirler.çok para toplar bunlar.şu işe bakın futbolcunun yaşantısına bakın zengin yöneticilerine bakın.kimleri kandırıp tişört satarak edinilen şu koca servete bakın.akıl işi değil.tişört alan bi fakire yardımcı olmaz.ah yandık bittik ne olacak ülkenin hali batıyoruz fakirlikten ölüyoruz diye ciyak ciyak öterler ama tişört ille de alınacak.
 • çikoçiko6 gün önce
  ne yapacan genel merkezi,gereksiz ,o paraya fakirlere iftar verin ,yardım edin.değmez dandik bir parti için
 • FazılFazıl6 gün önce
  Vatandaşyardım etsin, siz bir bina satın alın. Orada inandığınız ALLAH belanızı versin diyen, çeyrek domuzu bir oturuşta yiyenlerin partisinin genel başkanını orada ağırlayın. Böylece vatandaş hayır kazansın öylemi? Size yardım yaparak hayır kazanılıyorsa, yardım direk olarak CHP'ye yapılırsa bence daha çok hayır kazanır(!)
 • kibarcikkibarcik6 gün önce
  SEN VB LERIN O TERENI KACIRDINIZ SANA VE EKIBINE AKILLIHIC BIRMUSLUMAN EDEP YERINDEN TEK KIL VERMEZ SENE 1969 MILLINIZAMURUCU ABDULKERIMDOGRUSANAYI BAKANI İSLAM PAZARLAMA DIYEŞİRKET URDULAR PARALRIVERDIK ORTADA HIC BIR ŞEY YOK ELIMIZDE SADECE B SENETIA SENETI 5 ADET ODA ABI DEDIGIMIZ ABILIGE ASLA LAYIK OLIYANLARIN ELINDE IDI RHMETLI HOCAMINDA MUDAHIL OMADI İŞ KKARIM AHIRETE KALDIAKILLI OLANSAKIN ELINI CEBE SOKUPTA COLUKCOCUGUNUN NAFAKASINI HELE HELE BU TEMELSIZ TEMELE VERMESINVESELAM
 • TurgutTurgut6 gün önce
  İngiltere ve fransadan aldığınız paralar yok mu. Ne oldu ortaklarınız para mı vermiyor.Chp ankaradan ihalaler bağlamıyor mu size? Eğer bağlamıyorsa kendinizi BEDAVAYA SATMIŞSINIZ:)))))) ah temel ah. İngiliz fransıztemel yola çıkmış. İngiliz fransız temel yolda kalmış :)))))))))
 • MardinliMardinli6 gün önce
  Sayın temel müslümanlardan yardım isteme eğer yardım isteyeceksen büyük şeytan ingiltereden iste.Çünkü onlar ümmetin yer altı kaynakları çıkarıyor hemde müslümanların en azılı düşmanlardır.Sende onların enistesisin onlara hakkın vardır onlardan iste müslümanlardan isteme ayıptır
 • ManyakManyak6 gün önce
  Ortamlarınadır mesla chppkk git onlarsenicooook severler biliyon senbunlrin piyoooonusn 

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mayıs 2019