• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kadın yolcuya skandal sözler: İnmezsen seni tek başına Hadımköy'e götürüp...

Avcıar-Hadımköy arasında sefer yapan Özel Halk Otobüsü'nün şoförü ile yolcular arasında kavga çıktı. Şoförün bir kadın yolcuya 'İnmezsen seni tek başına Hadımköy'e götürürüm' demesi sonrası olay karakolda bitti.

Yeniakit Publisher
2019-12-10 13:17:00 -
Kadın yolcuya skandal sözler: İnmezsen seni tek başına Hadımköy'e götürüp...

İstanbul'da Avcular-Hadımköy arasında sefer yapan Özel Halk Otobüsü'nün şoförü ile yolcular arasında tartışma çıktı. Şoförün genç bir kadınla tartıştığı olay karakolda bitti.

Olay, Esenyurt'ta dün saat 13.00 sıralarında Avcılar - Hadımköy arasında çalışan Özel Halk Otobüsünde meydana geldi. Otobüsün şoförü M.G., arka tarafa doğru ilerlemeyen yolculara kızarak, onlarla tartıştı.

Kulaklıkla müzik dinleyen kadına tepki gösterdi

Şoför, yolcular arasında bulunan ve uyarılarına rağmen kendisini duymayan üniversite 4.sınıf öğrencisi D.E.'ye hakaret etti. D.E. de kulaklıkla müzik dinlediği için kendisini duymadığını söyleyerek şoföre tepki gösterdi.

Diğer yolcular da genç kıza hakaret ettiği gerekçesiyle şoföre tepki gösterdi. Şoför bunun üzerine Esenyurt Beko durağında otobüsü durdurarak yolculara dışarı çıkmalarını istedi.

Ağabeyini çağırdı

Bazı yolcular inerken D.E. inmeyerek ağabeyine haber verdi. Genç kızın ağabeyi olay yerine gelerek, bazı yolcularla birlikte polise şoförden şikayetçi olduklarını bildirdi. Bunun üzerine şoför M.G. otobüs ile polis merkezine götürüldü.

Yolcular, şoför M.G.'nin bir yolcuya tokat atarken, genç kızı tehdit ettiğini de ileri sürdü.

"İnmezsen seni tek başına Hadımköy'e götürüp..."

D. E.'nin ağabeyi ise olayı şöyle anlattı: "Otobüs tıklım tıklımdı. Şoför 'Niye ilerlemiyorsun?' demiş. O da biraz ilerlemeye çalışmış sonra şoför 'Sen niye biraz ilerlemiyorsun hala' deyince bir tartışma çıkmış.

Şoför 'İn arabamdan' demiş. Kadın 'Niye beni indiriyorsun' demiş, diğer yolcular da araya girmiş. Şoför hepsine kızmış 'Ben gitmiyorum' deyip bırakmış. Küfürler etmiş. Bir süre sonra tutup indirmeye kalkışmış.

Bir kısmını indirmiş. Bir kısmı ise Senden şikayetçi olacağız demiş, polisi aramış. Bazıları işleri olunca gitmiş 3 kişi kalmış. 3 kişi şikayetçi oldu.

Erkek yolcuya tokat atmış, Kız kardeşime de 'Sen inmezsen, seni tek başına Hadımköy'e götürüp bilmem ne yaparım' demiş. Üzerine yürümüş küfürler etmiş"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mustafa Duzcu

İşte pembe otobüs olmazsa şeri mahrem kuralları tatbik edilmezse işte böyle psikopatlar kadınlarla balık istifi aynı araca binirse daha kimbili ne melanetler olur. Sonu karakollarda hastanelerde kabristanlarda biten ne trajediler yaşanır. ne yuvalar dağılır. artık silkinip özümüze dönelim.
 • Yanıtla

hasan

CHP li belediye farkı.. Pontuscuk kaz eti partileri , tatillere devam..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23