• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstikbal

İstikbal 2020 Model koltuk takımları | Evlenenler veyahut evini yenilemek isteyenler sık sık internette mobilyalara, beyaz eşyalara göz atıyor. Mobilya alışverişi yapacak olanlar yatak odası takımları ne kadar? | oturma odası takımları güncel fiyat | yemek odası takımları fiyatları 2020 konularını araştırıyor. İstikbal Mobilya ürünlerini araştıranlar ‘İstikbal yataklar ne kadar’ konularını inceliyor. Peki, İstikbal mobilya takımları ne kadar?

Yeniakit Publisher
2020-09-29 10:55:00 - 2020-09-29 11:58:02
İstikbal

İstikbal Mobilya 2020 fiyatları | Mobilyalar, beyaz eşyalar zamanla sağlamlığını ve güzelliğini yitirir. Hem evlenecek olanlar hem de mobilyalarının görüntüsünden rahatsız olmaya başlayanlar yeni ürünler satın almaya karar veriyor. Ülkemizde pek çok yerli ve yabancı mobilya firması bulunuyor. Bu firmalar arasında İstikbal’e yer alıyor. İstikbal Mobilya 1957 yılında Kayseri'de Boydak Grup çatısında Hacı Boydak tarafından kuruldu. Hacı Boydak, FETÖ soruşturmasından tutuklandı. Peki, İstikbal Mobilya kaç taksit yapıyor?

İstikbal Mobilya

İstikbal Mobilya müşterilerine geniş bir yelpazede ürün sağlıyor. Oturma odası, yatak odası, yemek odası, genç odası takımlarının yanı sıra ev tekstili, halı, bahçe mobilyalarında da İstikbal’in pek çok ürünü bulunuyor.

İSTİKBAL MOBİLYA İNTERNET SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İstikbal oturma grubu

İstikbal Mobilya oturma grubu başlığı altında; koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları, salon takımları, kanepeler, tv koltukları, puflar, berjerler ve bebek koltukları kategorilerinde onlarca ürünü müşterisiyle buluşturuyor.

İstikbal fiyat listesi 2020

İstikbal fiyatları | Mobilya satın alacak olanlar fiyatları da merak ediyor. Pek çok kişi internette marka ve modellerin karşılaştırmasını yapıyor. Elbette bu karşılaştırmalar fiyat ve özellikler göz önünde bulundurularak yapılıyor. İstikbal Mobilya’nın güncel fiyatlarını öğrenmek için beğendiğiniz ürünün sayfasına gitmeniz ve sol üst kısımdaki fiyat listesine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Fiyat listesinin yanındaki artı işaretine tıklayarak ise ürünlerinizi karşılaştırma listesine taşıyabilirsiniz.

İstikbal yatak odası

İstikbal yatak | İstikbal yatak odası başlığı altında yatak odası takımları, bazalar, yataklar gibi pek çok ürün seçeneği sunuyor. İstikbal Mobilya ürünlerine resmi internet sitesinden ya da İstikbal bayilerinden ulaşabilirsiniz. Ayıca online alışveriş sitelerinde de mobilya satışı yapılıyor. Söz konusu bu sitelerde de İstikbal ürünlerini bulmanız mümkün. Hatta zaman zaman bazı internet sitelerinden ve mağazalarda teşhir ürünlerinden ciddi indirimler yapılıyor. Bu sebeple kampanyalara göz atmanız da yarar var.

İstikbal Mobilya kaç taksit yapıyor?

Mobilya, ev tekstili, halı, bahçe mobilyası gibi ürünler satın alacak olanlar fiyatlar kadar İstikbal’in kaç taksit yaptığını araştırıyor. İstikbal’in çeşitli bankalarla anlaşmaları bulunuyor. Bankalara göre taksit seçenekleri değişebiliyor. Ancak İstikbal maksimum 18 taksite kadar müşterilerine kolaylık sağlıyor.

İstikbal kimin?

İstikbal yani Boydak Gruba FETÖ, operasyonu çerçevesinde el konuldu. Boydak Holding, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından yönetilmekte.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23