İsmail Küçükkaya kendini böyle savundu: Biraz önce Binali Yıldırım ile konuştum..

AK Parti'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım ile CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu arasında pazar günü gerçekleştirilen ortak yayın öncesi İmamoğlu ile moderatör İsmail Küçükkaya'nın bir otelde görüştüğünün ortaya çıkmasının ardından Küçükkaya, FOX ekranlarında kendisini savunmaya çalıştı.

18 Haziran 2019 Salı 22:31
İsmail Küçükkaya kendini böyle savundu: Biraz önce Binali Yıldırım ile konuştum..

Ortak yayının moderatörü İsmail Küçükkaya, Ekrem İmamoğlu ile tarihi yayın öncesi yüz yüze görüşmesinin ortaya çıkmasının ardından FOX ekranlarında kendisini savunmaya çalıştı.

İsmail Küçükkaya, “Ağır bir sorumluluk üstlendim. Kılı kırk yararak düzenledik her şeyi. Benim adaylarla görüşmem iki taraf tarafından görev olarak verildi. İki tarafla da görüştüm. Yıldırım’ın danışmanıyla konuştum. Yemek yedim. Orada konuştuk. Format, usul… Sorular yok orada. Yıldırım’ın danışmanıyla telefonda görüştüm. Yıldırım ile bugüne kadar 5 yayın yaptım hepsinde onunla görüştüm. Ben 31 Mart’ı sorarım, 6 Mayıs YSK kararını sorarım, 23 Haziran’a gidilirken ki süreci sorarım dedim bir çerçeve çizdim” dedi.

“Biraz önce Binali Yıldırım'ı aradım"

Küçükkaya, “Biraz önce Binali Yıldırım’ı aradım. Programa ilişkin bir itirazınız var mı dedim. Konu o değil dedi. Sen dedi bana onunla yüz yüze konuştuğunu söylemedin. Ben moderatörüm bana güvendiniz dedim. Sen diyor onunla baş başa görüştün benimle görüşmedin. Bana iki genel başkan yardımcısı şunu dediler, soru sayısı, usul, soru başına süre ve format. Siz dedim bunları bilmiyormuydunuz. Ben zaten sizin danışmanızla görüşüp bunları konuşmuşum." ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Haziran 2019 Salı 22:31

YORUM YAZ

 • ihsanihsan28 gün önce
  ekremle otelde konuştuğunu binaliye söyledinmi
 • fatmafatma28 gün önce
  yaaa siz milleti resmen avanak yerine koyuyorsunuz nasıl laf oyunu yaparım nasıl kandırırım diye bu aziiz millet sizin elinizde oyuncak olmayacak Allahın izniyle
 • EKOLL EKOLL 29 gün önce
  Kıvır kıvır. Hepiniz yalancısınız. Soruları verdin Ekrem e. Ekrem in verdiği cevaplarda panolar hazırdı. Hokus pokus yapamadığına göre sorular önceden verilmiş.
 • Osman TürkOsman Türk29 gün önce
  Huylu huyundan vazgeçmez. Bunlar huyu ise yalan. Alçaklıkta sınır tanımazlar.
 • Oktay arkali Oktay arkali 29 gün önce
  Ismail kucukkaya sen gazeticilerin yuz karasisin satiliiiik ismail imamoglu idyeti veya dairemi verdi yuzune tukurrumde yuzunde temiz tukuttum pislenir hain ismail
 • Ali BULUT Ali BULUT 29 gün önce
  Yalancısın düzenbazsin ve sahtekarsin sen ve senin gibilere bu ülkenin bir nefes havası bile haramdır sahiplerinizin yanına defolun gidin
 • Üç hilalÜç hilal29 gün önce
  Chp plakalı aracın şoförü olan bu yanar döner herif utanmaz adam derhal ekranları terk et herkesten özür dile ve ortadan kaybol biraz onurun varsa. O gün programda kadın konusunu soruyorsun ama sen kendi ailene şiddet uygulama sucundan gündeme geldin .utanmaz adam defol git .
 • OSMAN ÇAKAROSMAN ÇAKAR29 gün önce
  YA BUNLARIN ŞİRAZESİ KAYMIŞ. BUNLAR YALAN DOLAN İLE YUĞURULDAKLARI İÇİN YAPILAN HER TÜRLÜ DALEVEREYE BİR KILIF BULUYORLAR. BUNLARI BAŞI BOŞ BIRAKMAMAK LAZIM. YAPTIKLARI HER ÜÇ KAĞIDI HER TARAFA YAYMAK VE AFİŞE ETMEK VATAN GÖREVİDİR
 • MilletMillet29 gün önce
  GÖRGÜSÜZ KÖPEK BU ADAM DA ZATEN FETÖNÜN İTİKARDEŞİM ANLAMADINIZ MI, BİR ADAM DÜNE KADAR KÖYLÜ, BU GÜN DE BULUNDUĞU TOPLUMUN EN ÖNÜNDE YADA EN ÜSTÜNDE İSE BİLİNİZ Kİ O FETÖ KÖPEĞİDİR.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Temmuz 2019