Hüsnü Mübarek'in parlattığı iş adamı hayatını kaybetti

Mısır'ın eski diktatörü Hüsnü Mübarek döneminde iş hayatında parlayıp petrol zengini olan iş adamı Hüseyin Salim, hayatını kaybetti.

14 Ağustos 2019 Çarşamba 16:01
Hüsnü Mübarek'in parlattığı iş adamı hayatını kaybetti

Hüsnü Mübarek döneminde “Ticaret Kralı” olarak anılan Mısırlı iş adamı Hüseyin Salim, Madrid’de hayatını kaybetti.

"Uzun süre hastalıklarla boğuşuyordu"

Bir süredir tedavi gören Mısırlı iş adamı Hüseyin Salim, pazartesi akşamı Madrid’de hayatını kaybetti. Aileye yakın bir kaynak, 85 yaşındaki petrol zengini Salim'in hastalıklarla uzun bir mücadele sürecinden sonra İspanya'nın başkenti Madrid'de hayatını kaybettiğini açıkladı.

İspanya'da bulunan torununun yanına gömülmeyi vasiyet eden iş adamının cenaze tarihi, daha sonra Kahire'de belirlenecek.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ağustos 2019 Çarşamba 16:01

YORUM YAZ

  • Hatice Gungor Hatice Gungor 7 gün önce
    Ister kral.ol ister ticaret kralı ne olursan ol şunu ölüm yaptığın iyilikleri varsa onunla atılırsın yoksa kötülük yaptıysan onunla devamlı.olarak beddua alırsın rabbim beddua deyil.hayirli dua alanlardan etsin bizim Türkiyedede o kadar yapılan zulümlerin ardından yapılan beddua ile acaba aşiretleri nasıl olacak onlar hiç olumu düşünmüyorlarmi eninde sonunda o toprağın altına girilecek orada ayırım yok bu dünyadaki yaptıklarını orada,rabbimin adaletine göre hesap vereceksiniz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ağustos 2019