HDP "Katil devlet" diyen Ahmet Şık'ı ödüllendirdi! Aday yapıyor

Devlete yönelik hakaretleriyle bilinen Ahmet Şık’ın 24 Haziran seçimlerinde HDP’den milletvekili aday olacağı iddia edildi. HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, bu iddiayı “Evet, çok şık bir şey oldu” sözleriyle doğruladı.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 19:46
HDP "Katil devlet" diyen Ahmet Şık'ı ödüllendirdi! Aday yapıyor

24 Haziran erken seçimine sayılı günler kala partiler milletvekili adaylarını netleştirmeye başladı.

Cumhurbaşkanı adayı olarak tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş’ı aday gösteren HDP’nin milletvekili adayları da belirleniyor.

Terör örgütü PKK'nın siyasi temsilcisi HDP'nin Ahmet Şık'ı İstanbul’da milletvekili olarak aday göstereceği iddia edildi.

Bu iddiaya ise HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli’nin doğruladığı iddia edildi. Temelli, “Evet aday adayları arasında. Çok şık bir şey oldu” dediği iddia edildi.

Ahmet Şık’tan konuya dair henüz bir açıklama gelmezken, 21 Mayıs’ta YSK’ye listeler sunulacak, 22 Mayıs’ta ise HDP Ankara’da aday tanıtım toplantısı düzenleyecek.

AHMET ŞIK DEVLETE 'KATİL' DEMİŞTİ

Ahmet Şık, devleti hedef alarak katil ve terörist ifadeleriyle skandala imza atmıştı. 

 

 

 

Haber Tarihi: 16 Mayıs 2018 Çarşamba 19:46

YORUM YAZ

 • haldunhaldun9 gün önce
  nerde terörist varsa hdp-pkk dan aday oluyor terörist severlerde chp den aday oluyor,feto severlerde merali desdekliyor geriye vatanseverler kalıyor onlarda cumhur ittifakının yanında devam diyoruz
 • Seren Seren 9 gün önce
  Sizene sanane sizene bundan sanane kimene...
 • AGAG9 gün önce
  ...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................çocukları, devletin ekmeğini yiyen hainler.
 • haldunhaldun9 gün önce
  aday olmanın şartları olmalı terörist,vatan haini,devlet millet düşmanları ysk tarafından engellenmeli hapisteki katil terörist aday olmamalı olamaz....
 • OğuzsoyluOğuzsoylu9 gün önce
  o şerefsize aday olma yolunu açan kanunun içine tüküreyim o kanunu ...an kanun   ...ıcının da. ..............●
 • HarunHarun9 gün önce
  Serefsiz bu laflar senin destekcin yahudi babalarin icin gecerli karistirmissin yasin boru kardesimizi nasil sehit ettiginizi unutmadan birde bizi suclamissin demekki dersinizi tam vermis yahudi babalariniz hem katlet hemde sucla
 • Osman19Osman199 gün önce
  T.C Devletine katil diyen ASALAK TERORIST devlet eliyle ...
 • BetoBeto9 gün önce
  Senide PKK ge...erdirse hic sasmam cünkü asil katiller kulübündesin simdi serefsiz K....EK!Sana oy verenlerin suratina tü....reyim carpilmis pislik seni!
 • AbdoAbdo9 gün önce
  Asıl azmaz bal kokmaz demişler.
 • ferhatferhat9 gün önce
  Yapan kim? HDP. o zaman normal.Bunlar nasıl hala devletten maaş alıyorlar anlamış değiliz.Recep bey ne der bu konuda?

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü