• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Haluk Özdil üstüne basa basa uyardı! Daha kötü olacak

Araştırmacı yazar Haluk Özdil, 2021 yılına dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Özdil, dünyayı yöneten küreselcilerin kanla beslendiğini ve artık daha kötü hedeflerinin olduğunu söyledi.

Yeniakit Publisher
2020-12-30 14:23:00 -

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüsün doğallığı halen tartışılıyor. Virüsün laboratuvar ortamında üretildiğini ve bir kaos ortamı oluşturmak için dünyaya salındığı yönünde iddialar var.

Beyaz Tv'de ekranlara gelen 'Ne var ne yok' programına katılan araştırmacı yazar Haluk Özdil, 2021 yılına dair çarpıcı tahminlerde bulundu.

Özdil, "The Economist ve TİME dergisi 2021 yılının bu yıldan daha kötü geçeceğini işaret etmişti. Biden ve küreselciler çok kolay bir yol buldular. Bu da korku. Milyarlarca insanı kontrol edebilecek bir yöntem bul. Herkes artık evinde. Bu şudur. Koronavirüsü bitirmeyecekler. Herkes canının derdine düştüğü için çok rahatlar şu an. Sürekli olarak korku pompalıyorlar. Biden geldi diye birçok kişi alkış tutuyordu. Biden göreve başlayınca o alkış tutanlar gerçek Biden'ı görecek. Mesela 51. bölgede, milyonlarca kanı çekilmiş inekler var. Hayvanların kanı ile beslenen bir ırk var. Kilometrelerce karelik alanda kurulmuş ve 20 bin kişinin yaşadığı bir bölge burası. 7 kattan bahsediliyor. Üst taraflarında dünya dışı varlıkların yaşadığı belirtiliyor. İnsanlığı tamamen kontrol altına aldılar. 7/24 izleniyoruz. İleride telefonlarımıza indirdiğimiz programlar, insan vücuduna da indirilecek. İnsanlara çok net bir şekilde cehennemi yaşatıyorlar. Mesela suç oranının yüzde 1 olduğu bir ülke var. Burası Kuzey Kore'dir. Sabah akşam kamera ile izleniyorlar. Tıpkı filmlerde izlediğimiz şeyleri ileride yaşayacağız" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vahap Kalyoncu

Bir yerde bu söylenenle yapmak istedikleri şey çelışıyor gibi hem dünyayi yok edecekler hemde tüketim ve kapıtalizm bunların can suyu ikisş bir arada nasıl olabilir İnsansi ve köle bir dünya kime yararki

Serhat

Beyaz tv bu işleri sulandırma görevi almış itibar edilmemeli
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23