• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Haluk Özdil tarih vererek paylaştı: Büyük olaylar meydana gelecek

Araştırmacı yazar Haluk Özdil, 2021 yılının Mart ayına dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

Yeniakit Publisher
2020-11-10 18:02:00 -
Haluk Özdil tarih vererek paylaştı: Büyük olaylar meydana gelecek

Araştırmacı yazar Haluk Özdil, gazeteci Murat Zurnacı'nın Youtube kanalında yaptığı açıklamada, bazı ülkelerde büyük olayların meydana geleceğini söyledi.

Haluk Özdil, TIME dergisinin 'reset' başlıklı kapağını yorumladı.

Haluk Özdil, yabancı kaynaklardan edindiği bilgilere göre, "Mart ayı çok tehlikelidir. 2021'in yazına doğru ekonomi küresel anlamda büyük bir bunalıma giriyor. Almanya, Kanada ve Brezilya halklarında ayaklanmalar yaşanacak. Burada Almanya ve Kanada dikkat çekiyor. Ama Brezilya kulağa biraz normal olarak geliyor. Olaylar Güney Amerika'dan başlayacak ve Avrupa'ya gelecek. Türkiye'de bu durumdan etkilenebilir. Zaten bu anlamda önlemler alınıyor. Ek olarak Polonya'da kömür madenini yok etmeye çalışıyorlar. AB'nin planı budur" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Deniz

Tedbirli olmalıyız ne yapmaya çalışıyor bu kureselci yapılar Devletler arası ticareti nasıl arttırabilir diye düşünmeyen zihniyet yine devrede mi ? Dünya devletleri aklıselim hareket etmeli huzurlu bir dünya yapısı oluşturmak varken üç beş çakal aile rahat edecek diye milyarlarca insan huzursuz olmamalı

ali bulut

almanyada kolay kolay ayaklanma olmaz
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23