Galatasaray'ı karıştıran 'taciz' iddiası!

Galatasaray Genel Kurulu'nda Vahap Tanrıverdi, Arda Üçer kürsüde konuştuğu sırada, "GSTV'de arka odalarda kızları taciz edenler de konuşulsun" diye bağırınca salondan çıkarıldı.

23 Mart 2019 Cumartesi 21:28
Galatasaray'ı karıştıran 'taciz' iddiası!

Galatasaray'da yapılan mali ve idari genel kurulda tansiyon bir an olsun düşmedi. Başkan Mustafa Cengiz'in açıklamalarının ardından kürsüye gelen genel kurul üyeleri, başkan Mustafa Cengiz'e de eleştirilerini sıraladı.

Mali ve idari genel kurulda Arda Üçer'in konuşması sırasında oturduğu yerden tepki gösteren Galatasaray Kültür Sanat Derneği Başkanı Vahap Tanrıverdi, "Galatasaray TV'de arka odalarda kızları taciz edenler de konuşulsun" ifadesini kullanınca bir anda ortalık karıştı.

Galatasaray Spor Kulübü'nün tüzüğünün 45. maddesine dayanarak yapılan oylama sonucunda Galatasaray Kültür Sanat Derneği Başkanı Vahap Tanrıverdi salondan dışarıya çıkartıldı.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Mart 2019 Cumartesi 21:28

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Mayıs 2019