Seçim 2019 Sayfası

Fiyatı 3 bin TL’ye kadar olan televizyonlara 9 taksit imkânı

BDDK tarafından yeniden belirlenen kredi kartı harcamaları ve nakit çekimlerde taksitlendirme süresiyle, fiyatı 3 bin liraya kadar olan televizyon alımlarında 3 ay olan taksit sınırı 9 aya çıkarıldı.

12 Ocak 2019 Cumartesi 11:09
Fiyatı 3 bin TL’ye kadar olan televizyonlara 9 taksit imkânı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunca (BDDK), kredi kartı harcamaları ve nakit çekimlerde taksitlendirme süresi yeniden belirlendi. BDDK açıklamasında, “Kurumumuzun internet sayfasında da yayımlanan 11 Ocak 2019 tarih ve 8198 sayılı kurul kararıyla söz konusu yönetmelik değişikliği öncesindeki taksit sınırları ve yasakları aynı şekilde belirlenmiş olup, ayrıca, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek fiyatı 3 bin liraya kadar olan televizyon alımlarında 3 ay olan taksit sınırı 9 aya çıkarılmıştır” denildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ocak 2019 Cumartesi 11:09

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Nisan 2019