• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

FETÖ'nün sinsi planı ortaya çıktı

Kamu kurumları, STK’lar ve siyasi partilere sızmak için harekete geçen FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, son olarak örgüt üyelerine gizlenmeye yönelmeleri ve susmaları talimatı verdi.

Yeniakit Publisher
2021-05-04 12:13:00 -
FETÖ'nün sinsi planı ortaya çıktı

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyelerinin, "örgüt içi yolsuzluk ve kişisel servet edinme" kavgası devam ederken, elebaşı Fetullah Gülen, örgüt üyelerine yeniden yapılanma için sinsi mesajlar göndermeye devam ediyor.

Siyasi partilere sızma

Kamu kurumları, STK’lar ve siyasi partilere sızmak için yeni hamle başlatan FETÖ’nün elebaşı Gülen, “Hapse girmeyi göze alın, deşifre olduysanız pişmanmış gibi davranın” mesajıyla farklı renklere bürünme ve kritik noktalara sızma talimatı vermişti.

Bir video kaydında da terörist Gülen, “İktidar’a sahip olmamız şarttır. Yapılan makul teklifler karşısında temerrüde girmeyiz” sözleriyle ‘tekliflere açığız’ mesajı vermişti.

Örgüte 'susun' talimatı

Son olarak örgütüne “susma” çağrısı yapan FETÖ elebaşı Gülen, “Geçmişin konuşulmaması, geçmişte yaşananların tekrarlanmaması için tedbir alınması ve stratejiler oluşturulması” talimatı verdi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sabit

Gebermismi Hala bi zindiga gonul veenleri Allah islah etsin
 • Yanıtla

mehmet soylu

bizde derizki "yalanı nefes alır gibi konuşan o rus bu çocukları gitti , susan o rus bu çocukları geldi". konuşsalarda sussalarda 7 ceddi karantina altında artık fetölağımcıların. tek kurtuluşları pensilvanyaya hicret :)) edip analarını avratlarını kurtarmak. hatta orda ister federe ister bağımsız devlet kursunlar, fetölağım ister başkan olsun ister muhtar anasının aq. beni dava edin fetölağımcılar, alenen sövdüm size
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23