• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

‘Feminazi’lerden Başkan’a hakaret

Kadın ve aile politikalarında hükümete diktada bulunan feminist provokatörler, AB menşeli İstanbul Sözleşmesi’ndeki yanlışlıkların masaya yatırılacağını söyleyen Erdoğan’a ağır hakaretlerde bulundu. Azgın feminazilerin koçbaşı Mor Çatı Vakfı Kurucusu Canan Arın, Erdoğan’a yönelik “ensest ve çocuk tecavüzünü savunduğu” iftirasını attı.

2020-02-25 10:04:00 - 2020-02-25 10:05:09
‘Feminazi’lerden Başkan’a hakaret

 Faruk Arslan  İstanbul 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Sözleşmesi’nin gözden geçirileceğine yönelik sözleri feministlerin gerçek yüzünü gösterdi. Mor Çatı, TKDF, Kırkyama, Mor Dayanışma gibi feminazi oluşumları, İstanbul Sözleşmesi’ndeki yanlışlıkların masaya yatırılacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve partisine yönelik ağır hakaretlerde bulunarak tehditvari sözler paylaştı.

Fesat sözleşmesi panikletti

Sorun yaşayan çiftler arasında arabuluculuk yapılmasını yasaklayan, “şiddet” kavramının içini boşaltarak “psikolojik”, “ekonomik”, "cinsel", “fiziksel” tanımlamalarıyla çeşitlendiren, kadının kocasını tek şikayetle kapı önüne koymasını öngören İstanbul Sözleşmesi, eşcinsellik sapkınlığını da “Cinsel yönelim” tabiriyle meşrulaştırdığı gerekçesiyle toplumun tepkisini topluyor. Esas ismi “Kadınlara Yönelik Şiddet ve Aile İçi Şiddetin Önlenmesi ve Bunlarla Mücadeleye İlişkin Avrupa Konseyi Sözleşmesi” olan İstanbul Sözleşmesi, Türkiye tarafından imzalandığı 2011 tarihinden bu yana yuvalarda ağır tahribata neden olduğu gerekçesiyle eleştiriliyor. Aileye ilişkin istatistiksel verilerin tamamı 2011 yılından bu yana kötü gidişatı ortaya koyarken, konu hükümetin de gündemine girdi. Başkan Erdoğan, İstanbul Sözleşmesi’ndeki yanlışlıkların masaya yatırılacağını söyledi.

Mor Çete’den ahlâksızlık

Kadın ve aile politikalarında hükümete yön bildirmeye kalkan feminist provokatörler ise talimat almışçasına harekete geçerek Erdoğan’a yaylım ateşi başlattı. Kadın cinayetlerinin 4 kat artmasına, boşanma oranlarının Türkiye tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmasına neden olan İstanbul Sözleşmesi’ne, dış mihraklar tarafından fonlanan feminist oluşumlar kalkan oldu. Feminazilerin koçbaşı Mor Çatı Vakfı Kurucusu Canan Arın, Başkan Erdoğan’a yönelik sözlerinde, “ensest ve çocuk tecavüzünü savunduğu” iftirasını attı.

Mor Çete’ci Canan Arın, “AKP, İstanbul Sözleşmesi’ni yeniden gözden geçirme kararı alırken çocuk istismarına susuyor, hatta göz yumuyor. Çünkü bütün derdi mümkün olduğu kadar çocukları erken evlendirip çocuk doğurtmak. Ki buna evlilik denmez açıkça çocuk istismarı. İstanbul Sözleşmesi’nin gözden geçirilmesi korkunç bir taleptir. AKP içindeki yobazlara taviz vermek için alınmış bir karardır. AKP, din adına yaptığı konuşmalarda çocuk istismarını özendiriyor. AKP hem ensesti hem de babanın kızına tecavüzünü hem de oğlanın anneye tecavüzünü meşrulaştırıyor” diyerek çirkin bir iftirada bulundu.

TKDF’den ‘tecavüz’lü gönderme

Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, “Cumhurbaşkanlığı çocuklara tecavüzü onayacak makam değildir” şeklinde iğrenç ifadeler sarf etti. İstanbul Sözleşmesi ile genç evlilik konusunu birleştirerek algı operasyonu yapan TKDF’ci Güllü, Artı TV’deki programda, “Cumhurbaşkanlığı makamının İstanbul Sözleşmesi’yle ilgili şerh getirme, ‘eşcinselliği artırıyor, aileyi dağıtıyor’ gibi bir düşüncesi olduğunu düşünmüyorum. ‘Meclis’e getiririz bununla beraber de Cumhurbaşkanlığı’nı yani Adalet ve Kalkınma Partisi’ni köşeye sıkıştırırız’ hesabı olanların bizim üzerimizden pazarlığa gitmemesini söyleriz. Türkiye Cumhuriyeti’nde erken yaş evlilikleriyle Cumhurbaşkanlığı çocuklara tecavüzü onaylayacak makam değildir” dedi.

Alenen tehdit: Öyle kolay değil!

Başkan Erdoğan’ı hedef alan Mor Çete’nin yavrusu Kırkyama Kadın Dayanışması Platformu tehditvari açıklamasında, “İstanbul Sözleşmesi’ne dokunmak o kadar kolay değil” sözlerini paylaştı. Kırkyama’nın Twitter hesabında yapılan paylaşımda, “İstanbul Sözleşmesi’ne dokunmak o kadar kolay değil! Kadın mücadelesinin yüzlerce yıllık emeği ve birikimi var onda. Hayatlarımız ve haklarımız için, sözleşmenin etkin bir şekilde uygulanmasına yönelik mücadeleyi yükselteceğiz” denildi.

İç çamaşırıyla dil uzattılar

Mor Dayanışma Platformu kadın iç çamaşırı görseli kullanarak yaptığı tepki açıklamasında yine ahlaksızlığını kustu. Mor Dayanışma twitter hesabından “6284’ten ve İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmiyorum” ifadesi paylaşıldı. Ardından iki kadının dudak dudağa görselinin yer aldığı paylaşımda, “Öpüşmekten, kahkaha atmaktan, şarkı söylemekten vazgeçmiyorum” denildi. Kadın iç çamaşırının bayrak gibi sallandığı ahlaksız görselde ise şu sözler yer aldı: “Benim bedenim benim kararım demekten vazgeçmiyorum.

Feminist statükonun inadı

Erdoğan’ı hedef tahtasına oturtan Kadınlar Birlikte Platformu ise, “İstanbul Sözleşmesi’nin gözden geçirilecek bir yanı yok” sözlerini yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının yer aldığı paylaşımda, “İstanbul Sözleşmesi’nin gözden geçirilecek bir yanı yok, tek problem uygulanmaması. Yaşam hakkımızın korunması için, ayrımcılık ve şiddetin sonlanması için İstanbul Sözleşmesi uygulansın!” ifadelerine yer verildi.

Kadın Partisi adlı tabela partisinin Genel Başkanı Benal Yazgan’ın çirkin üslupla yaptığı konuşma ise şöyle: “İstanbul Sözleşmesi, neden en çok hoca kılığındaki bağnazları rahatsız etti. Kadını köleleştirmek isteyenler İstanbul Sözleşmesi’ne itiraz ediyor. Doğrusu bu nasıl bir korkaklıktır ki kadınların eşit haklara sahip olmasından ödleri patlıyor.

Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

....

Ulan ensest sizde tecavüz sizde putperest sopsuzlar. Defolun ab ye çocuğunuzu top olarak yetiştirin.
 • Yanıtla

Esinti

Sana ... desem .. ayıp olur sen ve senin gibiler tam bir f... arasındaki farkı da söyleyeyim ... para için bedenini satar paran varsa alırsın der ... ise en arsıZıdır hem oara hem huzura hem aileye saldırır gözünde hiçbir kutsiyet olmaz sizi gidi ... sürüsü
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı