• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Fatih Altaylı'dan Veyis Ateş açıklaması: Hala yapmadı

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in kendi gibi firari olan Sezgin Baran Korkmaz'ın Bodrum'daki otelinde kaldığını söylediği Veyis Ateş ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Yeniakit Publisher
2021-06-10 16:10:00 -
Fatih Altaylı'dan Veyis Ateş açıklaması: Hala yapmadı

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Sedat Peker'in suçlamalarının ardından bir süredir ekranlarda görünmeyen Veyis Ateş'in son durumu hakkında bilgi verdi. Altaylı, Habertürk yönetiminin "açıklama" yapmaması üzerine Ateş'i izne çıkardığını duyurdu.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Habertürk yönetiminin, kanalın önemli isimlerinden biri olan Veyis Ateş'in akıbetiyle ilgili son kararını paylaştı.

Sedat Peker'in kendisi hakkındaki suçlamaları üzerine bir süredir ekranlarda yer almayan Ateş'in Habertürk yönetimine "İddialar yalan" dediğini ve bunun üzerine kanal yönetiminin "Yazılı bir açıklama yap" talebinde bulunduğu ortaya çıktı.

Fatih Altaylı'nın aktardığına göre, Veyis Ateş yapacağını söylediği bu açıklamayı aradan 5 gün geçmesine rağmen halen yapmadı.

Okurların birkaç gündür bu meseleyi sorup durduğunu belirten Altaylı, "Sizin kadar ben de meseleyi merak ediyorum. Grup yönetiminden aldığım bilgiler doğrultusunda Habertürk tarafındaki gelişmeleri size aktarayım" dedi. Altaylı, şöyle devam etti;

"İlk gün, yani Sedat Peker, Veyis Ateş’in gazetecilik dışı ve gerek meslek, gerekse Ciner Grubu ilkeleri açısından kabul edilmesi imkansız iddiaları ortaya attığı an Habertürk yönetimi Veyis Ateş’ten konu ile ilgili bilgi istedi. Ateş’in 'Bu iddialar tamamen yalan' demesi üzerine Ciner Medya Grubu olarak kendisinden bunu yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyurması istendi. Veyis Ateş’in bir açıklama yapmaması üzerine kendisi zorunlu olarak izne çıkarıldı. Ancak Veyis Ateş o gün yapacağını söylediği açıklamayı aradan 5 gün geçmesine rağmen hala yapmadı. Bu durumun grup açısından kabul edilebilir olmadığı çok açıktır."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ulvi

Beş gündür Yalanlayamıyor ise demekki doğru.İnsan nerede kimin parası ile tatil yapıp yapmadığını tabiki bilir.Anındada çıkar kamuoyuna cevabını verir.Yapılacak iş izine çıkarmak değil,işten çıkarmaktır.Bir şey yapmış gibi göğsümüzü germeyelim lütfen sayın Altaylı ve Habertürk yönetimi....
 • Yanıtla

Allah için.

Veysi Ateş bu iktidarı öven, haklı gösteren sözde gazetecilerden. Bu iddialara da hiç şaşırmadım.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23