Seçim 2019 Sayfası

Erdoğan: Milletimizden başka kimseye borcumuz yok

Erdoğan, "Bizim milletimizden başka kimseye diyet borcumuz yoktur. Ne söylersek milletimize söylüyoruz, ne yaparsak milletimiz için yapıyoruz." dedi.

14 Haziran 2018 Perşembe 17:03
Erdoğan: Milletimizden başka kimseye borcumuz yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Yalova mitinginde vatandaşlara hitap etti.

24 Haziran seçimlerinin ülkenin gelecek yarım asrına, bir asrına damga vuracağını belirten Erdoğan, "Bizim, milletimizden başka kimseye diyet borcumuz yoktur. Bunun için de ne söylersek milletimize söylüyoruz, ne yaparsak milletimiz için yapıyoruz." dedi.

Erdoğan, şöyle konuştu:

"Bay Kemal ne diyor Bay Kemal 'Engellileri kendi başına bıraktınız. Halep oradaysa arşın burada. Yalanı bırakın artık yalanı. Genel Başkan yalan söyler, Cumhurbaşkanı adayı da yalan söyler. Bunlar böyle. Dürüst olun dürüst, artık millet dürüst olana oy veriyor, yalana değil ve 24 Haziran'da da benim milletim kime oy vereceğini çok iyi biliyor."

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 17:03

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Nisan 2019