Dün Şırnak'ta öldürülen terörist bakın kim çıktı

Şırnak’ta dün etkisiz hale getirilen Canfeda kod adlı Medi Danış’ın PKK’nın sözde Gabar Dağı sorumlusu olduğu öğrenildi.

16 Mayıs 2019 Perşembe 14:06
Dün Şırnak'ta öldürülen terörist bakın kim çıktı

Şırnak’ta dün etkisiz hale getirilen teröristlerden Canfeda kod adlı Mehdi Danış’ın terör örgütü PKK’nın sözde Gabar Dağı Nevser alanı hareketli takım sorumlusu olduğu belirlendi.

Şırnak İl Jandarma Komutanlığı’nca merkez ilçe Gabar Dağı Güleşli mezra bölgesinde düzenlenen operasyonlarda iki PKK’lı terörist etkisiz hale getirilmişti. Etkisiz hale getirilen PKK’lılardan Canfeda kod adlı Mehdi Danış’ın PKK’nın sözde Gabar Dağı Nevser alanı hareketli takım sorumlusu olduğu belirlendi. Kendal Batman kod adlı Enes Biçen’in ise sözde Gabar Dağı Nevser alanı bölgesinde bulunduğu kaydedildi.

Bölgede operasyonların devam ettiği öğrenildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 14:06

YORUM YAZ

  • MEMLEKETİMMEMLEKETİM7 gün önce
    ne cahiller pkk insanları kandırıp tuzağına çekiyor cahilörgüt elemanları gabar dağı sormlusuymuş herkese bir dağ veriyor pkk demekkibunlarda kendilerini dağın valisi sanıyor çok komik ama acı
  • EfeEfe8 gün önce
    Ne kadar sorumlu var ya. Şöyle deseniz daha etkili olur etkisiz olanın yerine örgüt tarafından 3 ay önce görevlendirilen.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mayıs 2019