• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dizibox

Dizibox hangi diziler var? 2000’li yılların ortasında ise özellikle genç kuşakta maalesef kendi kültüründen uzaklaşıp batıya özenti yaygınlaşmaya başlaması yabancı dizilerin de ülkemizde girmesine neden oldu. Yabancı dizilere ücretsiz erişim sağlamak isteyenler de soluğu internet üzerinden dizi yayınlayan sitelerde alıyor. Bu sitelerden biri de Dizibox internet sitesi. Dizibox'da hangi diziler yayınlanıyor?

Yeniakit Publisher
2020-08-25 09:59:00 - 2020-08-27 10:10:28
Dizibox

Dizibox internet sitesinde köhnemiş batı kültürünün yansıtan yüzlerce yabancı dizi bulunuyor. Genel ahlak değerlerimize uygun, yaşlısından gencine tüm toplumu doğru yönlendiren, ülkemizi emanet edeceğimiz genç nesillerimize dini ve manevi yönden yetiştiren diziler ve sinema filmleri yerine batının kokuşmuş kültürünü yansıtan, batıya hayranlığı körükleyen, ahlaki değerleri yerle bir eden diziler, televizyon ekranları üzerinden olduğu gibi internet üzerinden dizi film yayınlayan siteler üzerinden toplum enpoze edilmeye çalışılıyor. Türk toplumuna adeta zehir saçan yabancı film ve diziler malesef ülkemizde büyük rağbet görüyor. İki yüzlü batının çürümüş kültürünü, toplumlara modern, çağdaş, uygar kılıfları adı altında pazarlanıp, tüm toplumları dizi ve film yapımları üzerinden uyuşturmak istenmekte. Ne hazindir ki bu kirli ve şeytani plan da tutmakta.

Dizibox ücretli mi?

Türk toplumun aile yapısına adeta dinamit yerleştiren internet üzerinden film ve dizi izleme hizmeti değil de batı kültürünün çürümüş kalıntılarını pazarlayan Netflix başta olmak üzere Dizibox gibi gibi siteleri, maalesef ilgi duyulmakta. Üye olmak suretiyle ücretsiz dizi ve film seyretme kılıfı adı altıda Dizibox gibi internet siteleri ahlaksız film sahneleriyle özellikle gençlerin ahlakını bozmakta ve maneviyatına zarar vermekte.

Dizibox hangi diziler yok?

Dizibox zehir saçan onlarca yeni ve eski diziyle yediden yetmişe herkesi zehirlemeye devam ediyor. Dizibox'da toplumun faydasına, İslam coğrafyasında batının sebep olduğu savaş, yıkım, ölüm, gözyaşı, çocuk ölümleri, zulümlerden eser yok. Peki Dizibox'da neler var? Sapkınlığı özendiren filmler, çıplaklığı özgürlük diye yutturulmak istenen diziler, gayri meşru yollardan servetine servet katanların şatafatlı yaşamları... daha bir sürü müstehcen içerikler.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Bune ye

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23