Dilipak: Uyarılara kulak asmayacaklarsa cehennemin dibine kadar yolları var!

Gazetemiz yazarı Abdurrahman Dilipak "J. Lopez’den J. Epstein’e!" başlıklı yazısında çarpıcı konulara değindi.

18 Ağustos 2019 Pazar 18:22
Dilipak: Uyarılara kulak asmayacaklarsa cehennemin dibine kadar yolları var!

"J. Lopez’den J. Epstein’e!" başlıklı yazısıyla çarpıcı bir yazı kaleme alan Gazetemiz yazarı Abdurrahman Dilipak "Epstein’in intiharı bir son değil, aslında bir başlangıç olsa gerek. Daha ilk günden şeytan üçgeninin bir ayağında ABD, öbür ayağında ABD ve bir diğer ayağında ise Suudilerin ülkesinin olduğu ortaya çıktı. İsrail bu üçgenin merkezinde yer alıyor. Yani işin içinde MOSSAD da var. Bakalım bu şeytani zincirin yeni halkalarında kimler yer alacak..." ifadeleri dikkat çekti. 

İşte Dilipak'ın bugünkü yazısı: 

6 Ağustosta dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez‘Regnum Live in Concert’ etkinliği kapsamında Belek’te konser verdi. 50 bin dolardan locada yer satıldığı haber oldu. İki arkadaş gitmişse yarım milyon liradan daha fazla ödeme gerekiyor. Hem de tam da Ramazan ayı öncesinde. “Ne atom bombası, ne Londra konferansı”. Medya bu konuyu gündem yaptı. Konser biletleri günler öncesinden kapışıldı. Düşünsenize tek kişilik loca ücreti, asgari ücretlinin 20 senede kazandığından daha fazla. Bir kişiye 40 pul, 40 kişiye 1 pul.

Bir bilim adamı, maddenin sırrını açıklayacak olsa, bu paranın yüzde biri ücret ödemek gerekse, bu kadar kişi katılmazdı herhalde. 

Neyse. Bu olaydan dört gün sonra New York’ta Manhattan Metropolitan Merkez Hapishanesinde Jeffrey Epstein’in intihar olayı yaşandı. Küçük kızlardan fuhuş ağı kurmakla suçlanan milyarder sermayedar Jeffrey Epstein gözaltında tutulduğu cezaevinde ölü bulundu. Epstein öğretmenlikle başlamış. Sonra mali müşavir olmuş, danışmanlık şirketi kurmuş, ama asıl servetini büyük patronlara küçük kızlar temin etmekle yapmış. Malikanesinde misafir ettikleri arasında Bill ClintonWoody Allen, prens Edward(prens Charles’in kardeşi), Suudi prensler var. Bill Clinton, 3’ü başkanlık döneminden sonra olmak üzere 26 uçuş yapmış sex partilerinin düzenlendiği “lolita express” adı verilen uçak ile.

Birilerine göre Adnan “Hoca”nın örnek aldığı biri idi bu Epstein. Daha doğru Türk versiyonu, bu işin. Adnan Oktar da Epstein gibi hapse girdi ama Epstein cezaevinde öldürüldü.

Epstein cezaevine getirildiğinde intihar etme riski bulunduğu için 24 saat gözetim altına tutuluyordu ve hücresi yarım saatte bir kontrol ediliyordu, ama nasıl oldu ise o gün gözetim uygulaması kaldırıldı.. Dahası kısa süre önce hücresinde intihar teşebbüsünde bulunduğu için hücresinde bir arkadaşının daha olması gerekiyordu. Boynunda yaralar vardı. Savcı bu intihar girişimini de şüpheli buldu. Ama o gün arkadaşı da yoktu. Sonuçta Jeffrey Epstein hücresinde sırları ile birlikte öldü.

Çok şey biliyordu ve konuşmaması gerekiyordu. Trump’ın yakın arkadaşı idi. İddiaya göre Trump’ın bugünkü eşi, onun kataloğundan seçilmişti.

Epstein’in, 559 milyon dolarlık servetini teminat olarak verme karşılığında yargılanma sürecinde New York’taki 77 milyon dolarlık malikânesinde elektronik kelepçeyle ev hapsinde tutulması talebi mahkeme tarafından reddedilmişti. Bunlar çok normal şeyler değil.

Herkes biliyor ki, ABD’de bu işi yapan daha birçok ünlü bulunuyor ve bu konu istihbarat örgütlerinin de ajandasında ve bu yolda dünyanın birçok ülkesinde önemli işler başarıyorlar.

Epstein, 2007’de Florida’da benzer bir suçlama ile hakim karşısına çıkmış ve basit bir kefaletle bu işten sıyrılmıştı.

Diyorlar ki, bu adamın kartvizitinde fon yöneticisi, büyük holdinglere danışmanlık yapan biri yazsa da, asıl işi patronlara, politikacılara, bürokratlara kız bulmak. Trump da bunun en iyi müşterilerinden biri. İddia o ki, bir seferinde 28 kızla Florida’daki malikânesinde özel bir buluşma gerçekleştirmişler. Yine bu adamın başta MOSSAD olmak üzere istihbarat örgütleri ve mafya babaları ile de ilişkili olduğu ve bu partilerin kayıtlarını tutarak bunlarla birilerine şantaj yaptığı iddiaları gündemde.

ABD’de; sinema, eğlence, kumar, fuhuş sektörü tamamen derin çetelerin kontrolünde.

BBC Türkçe’nin haberine göre, New York’taki federal savcılar 2002-2005 yılları arasında New York’taki evi ve Florida’daki malikânesinde aralarında 14 yaşındaki kız çocuklarının da bulunduğu reşit olmayan kişilerle para karşılığı cinsel ilişkiye girdiğine dair suçlamalar içeren iddianameyi geçen ay yeniden gündeme getirdi. 66 yaşında hayata veda eden Epstein’e 2007’de de benzer suçlamalar yöneltilmişti. Savcılıkla anlaşan ve fuhuş suçlamasını kabul eden Epstein, olası bir ömür boyu hapis cezası yerine 13 ay hapse mahkum olmuştu.

Bu arada ilginç bir açıklama geldi: 6 Temmuz’da Epstein’ın malikânesinde yapılan aramada yüklü miktarda nakit, çok sayıda pırlanta, adına düzenlenmiş, ikamet yeri olarak Suudi Arabistan’ın göründüğü günü geçmiş bir sahte pasaport ile yüzlerce genç kadının cinsel içerikli fotoğrafları bulunmuştu. İşte burada durmak gerek. Uyarı: Bu tür din, ahlak ve hukuk dışı para ve kadın işlerine bulaşanların da başına her an böyle işler gelebilir.. Bu uyarıdan sonra, büyük ihtimalle, birileri bu adamın elindeki video kayıtlarının başkasının eline geçmesinden endişelenmiş olabilir. O birileri Trump ve çevresindeki birileri de olabilir..

Ya da bu adamın arşivini ele geçirmek isteyen birileri bu kişiyi ortadan kaldırıp, arşivi ele geçirdikten sonra rakibi ya da hedefteki kişilere şantaj yapmak ya da o kişilerin itibarını sıfırlamak istiyor olabilir..

Bu işlerde çok büyük para var. Sanat çevresi dedikleri, bu şov ve eğlence sektöründe iş yapanların büyük bir kısmı bu çemberden geçmiştir. Playboy kulüpleri ya da buna benzer kulüpler bu konuda çok mu masumlar. Bu işin uluslararası ayağında her ülkeden isimler var ve adlarını duyurmak için moda, film, müzik, eğlence sektöründe adını duyurmaya çalışıyor.

Epstein’i öldürenler ya bir takım video kayıtlarını yok etmek istediler ya da o kayıtları ele geçirip birilerini deşifre etmek ya da onlara şantaj yapmak istediler..

Epstein’in intiharı bir son değil, aslında bir başlangıç olsa gerek. Daha ilk günden şeytan üçgeninin bir ayağında ABD, öbür ayağında ABD ve bir diğer ayağında ise Suudilerin ülkesinin olduğu ortaya çıktı. İsrail bu üçgenin merkezinde yer alıyor. Yani işin içinde MOSSAD da var. Bakalım bu şeytani zincirin yeni halkalarında kimler yer alacak..

Ha! Bu arada, İslam dünyasının gözünü çevirdiği Türkiye’de estirilen Jennifer Lopez rüzgarının ardından ister misiniz BAE ya da Cidde’de, o malum müzik ve dans gösterisinden sonra, şimdi de “Buz dansı” gösterisi düzenlenmesin!. Sırada bakalım neresi var!

Dikkat ettiniz mi, AK Parti tabanına hitap eden gazetelerin büyük bir kısmı Kurban Bayramında bile çıplak kadın resmi yayınlamaktan vazgeçmediler ve Jennifer Lopez hep gündemlerindeydi.

Bu adam da sapık, bunun müşterileri de. Ama dikkat edin, bu adamın müşterileri, dünyanın en büyük patronları, en önemli politikacıları, en “saygın” bürokratları ve kişileri..

J. Lopez’in müşterilerine gelince Epstein’e müşteri olamayanlar. Onlar şimdilik Lopez ve diğerlerinin konserleri, şovları, gösterileri ile idare edecekler! Bir gün o servete ulaştıklarında onlar da yeni Epstein’lerin kapısını çalarlar. Bakın bunlar sadece ABD’de yaşamıyorlar, dünyanın her yerinde varlar. Ve hepsi de güçleri ölçüsünde aynı yolun yolcusudurlar.Eğer uyarılara kulak asmayacaklarsa cehennemin dibine kadar yolları var. Hüda’ya tabi olanlara, Selam ve dua ile.. 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Ağustos 2019 Pazar 18:22

YORUM YAZ

 • Ruhi topal Ruhi topal 1 ay önce
  Ağzınıza yüreğinize sağlık abdurrahman abi
 • SafakSafak1 ay önce
  Reis temizdir olsaydı başını yakmak için çok uğraşırlar
 • nostaljinostalji1 ay önce
  İçi boş Yahudi düşmanlığı ve israil düşmanlığı ne işe yarıyor. İslam ülkelerinin %80 ı Abd nin kontrolüne geçti. Suriyede bile Abd ile oratk devriye gezecek olan Ne askseri? Bırakın bu işleri. eskiden inandığım şu idi.ALAHIN dediği olur". ama şimdi değiştirdim. ABD nin dediği oluyor. BU tarih boyu böyle PARA nın gucu yuksek ve onun dediği olur. Gercek bu para para para.
 • hepsi löpete el attı!hepsi löpete el attı!1 ay önce
  Löpet mi neyse işte;bunu yazının konusu yapmak ahmet hakan ayarında bir magazinciliktir, de; ahakan hiç olmazsa ayetten hadisten bahsetmiyor; dinle imanla işi yok onun çünkü
 • Savaş T.Savaş T.1 ay önce
  Bu ülke de siyaseti de düzelmez. Kokuşmuşluktan arınamadı bu ülke...osmanlıdan bu yana aynı rezillik sürüyor ve daha uzun zaman sürecek gibi.
 • Şuayip BişkinŞuayip Bişkin1 ay önce
  ALLAHU-AEKBERKAHRAMANLAR CAN VERIR DEVLET EBED MÜDDET IÇIN.Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın ''Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak'' diyerek açtığı yolda, Millete hizmet aşkıyla çıktığımız gönül yolculuğumuzun 18.Yılı kutlu olsunALLAH CC 15 TEMMUZ VE TÜM ŞEHITLERIMIZE ANNE BABALARIMIZA GEÇMIŞLERIMIZE RAHMET EYLESIN MAKAMLARI CENNET OLSUN AMINEy Siyasiler,Ip SP HDP FETÖCÜLERIN elinde ZATENAK PARTI MHP DEDE HALA KRIPTO FETÖCLER VAR EĞER CHP DE Tam FETÖNÜN ELÌNE GEÇERSE TÜRKIYE CUMHURIYETI DEVLETI DIYE BIRŞEY KALMAZDEVLETIM SN CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE, KARDEŞIM DEVLET BAHÇELÌ HOCAM VE KEMAL KILIÇDAROĞLU BEY TEDBIR ALIN OY ÌÇÌN HÌÇBÌRÌNÌZ KRIPTO FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ OYUNUNA GELMEYIN TEMIZLEYIN DEVLETIMIZI VATANIMIZI BU KRIPTO FETÖCÜ HAINLERDEN YOKSA HEPIMIZ VAY DERIZ.BIZIM AK-KENT SITESINDE SN CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞIMÌ ÖLDÜRMEYE GIDEN FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ ORDU IMAMI VATAN HAINI 6 DEFA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET ALAN ZEKERIYA KUZUNUN ENÌŞTESÍRUHI DINÇ OTURUYOR.RUHI DINÇIN SITEMIZE GETIRDIĞI KAPICIMIZDA ZEKERIYA KUZUNUN AMCASININ OĞLUYMUŞ. BUNLAR ZEKERIYA KUZUNUN EŞI VE ÇOCUKLARINI GETIRIP SITEDEKI DAIRESINE OTURTMUŞ. BU KAPICI EMEKLILIK HAKKINI KAZANMIŞ.( KAPICI HASANIN SÌGORTASINA BAŞKA BÌRÌNÌN SÌGORTASI EKLENMÌŞ DEDI BIR KOMŞU. BEN SOSYAL GÜVENLÌK PROGRAMINDA ÇALIŞTIM HAÌN FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BÌR OYUNUMU BU ARAŞTIRILMASI)BIZ ÇALIŞSIN ISTEMIYORUZ. BUNA RAĞMEN YÖNETIM VE SITEMIZDEKI FETÖCÜLER BU ADAMA ARKA ÇIKARAK IMZA TOPLAMIŞ.IMZA VERENLERIN ÇOĞU KOMŞU BIZ ONUN ZEKERIYA KUZUNUN AKRABASI OLDUĞUNU VE EMEKLI OLDUĞUNU BILMIYORDUK ONUN IÇIN IMZA VERDIK DIYOR. YANI FETÖCÜ YINE MADURA YAT ALGI YAP OYUNUNU OYNAMIŞ.ZATEN ÌŞ AKDÌ EMEKLILIKLE BERABER FESH OLAN KAPICI ICIN.YÖNETÌM KAPICIYI IŞE ALMAK YADA ÇIKARMAKLA YETKILI OLMASINA RAĞMENYÖNETÌM NEDEN TOPLANTI YAPTI ACABA ANLAMADIK.SITEDEKI FETÖCÜLER VE ZEKERIYA KUZUNUN AKRABALARI RESMEN AKILLARI SIRA GOVDE GOSTERISI YAPTI.AYNI CEZAEVLERINDE FETÖCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ DAVALARINDA OLDUĞU GIBIYOZGATLI BIR HEMŞERIMDE BEN OTURDUĞUM YERDE GELIP BANA PARMAK SALLAYARAK TAYYIBI YAKASINDAN TUTUP INDIRDIK DIYOR. BIZIM SITE YÖNETIMININ KAPICININ CUMHUR BAŞKANIMIZ BAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞIM ILE NE ILGISI VAR ANLAMADIM.ELLERINDEN GELSE BENI Öldürecekler IKIDE BIR KAPICI SALDIRIYOR BIR O YOZGATLI VE YONETICI YARDIMCISI LAF SÖYLÜYOR. ONLARDA ÇOĞUNLUK OLMAMASINA RAĞMEN 11Yada 12 kişi el kaldirdı. Amma ONLAR Kapicı kalacak diye karar almışlar. Hiç hayir diyenlere sorulmadı. Nedense.Ben burdan şunu anladım FETÖCÜLER BÌZÌM SITEDE HALA ÖRGÜTLENÌYOR.YÖNETICILERDEN BIRIDE BEN ASTIM HASTASI OLDUĞUMU VE RAHATSIZ OLDUĞUMU BILMESINE RAĞMEN KASDEN SÌGARA YAKTI.ACABA BUNLAR NEYIN PEŞINDE.Bu KAPICI HASAN AKRABASI OLAN HAIN ZEKERIYA KUZUYA ÇOK BENZEYEN SONRADAN TELEVIZYONDA GÖRÜNCE HATIRLADIM. 15 TEMMUZDAN SONRA ZEKERIYA KUZU YAKALANMADAN ÖNCE BIR CUMA GÜNÜ CUMAYA GIDERKEN KAPIMIZIN ÖNÜNDE KIRMIZI ESKI BIR FORD TAHANUSA BENZEYEN BIR ARABANIN YANINDA BENI ÌŞTE BU DIYE ZEKERIYA KUZUYA ÇOK BENZEYEN ADAMA GÖSTERDÌ. ÇÜNKÜ BEN 15 TEMMUZ Gecesi bende o GÜN mevcut TÜM numaralara VE KAPICININ NUMARASIDA BENDE VARDI. DEMEKKI ONADA GITMIŞ.ÇÜNKÜ O GÜN IHTILALI DURDURANLARDAN BIRI OLMUŞTUM.ACABA ZEKERIYA KUZU HAINI BIR KAÇ GÜN SONRA YAKALANMASAYDI BENIDEMI ÖLDÜRECEKTÌ.??!!15 Temmuzda Telefon Facebook Twitter heryerde Bakan Milletvekili Vali Kaymakam Müsteşar Bürokrat Milyonlarca kişiye gönderdiğim Mesaj" Cumhurbaşkanı'mız Halkımızı Şehir Meydanlarına Davet Etti. Hepimiz bundan sonra bu cuntacıları def edene kadar sokaklardayız. Allahüekber." EĞER KAPICI GARIBAN VE FETÖCÜ OLMAYAN BIRI OLSAYDI BEN HERKESTEN ÖNCE SAHIP ÇIKARDIM.BU KAPICI BENDEN ONCEKI YONETIM RUHI DINÇINDE OLDUĞU YÖNETIM FIBER ONLEINE DÖŞEME SÖZLEŞMESI IMZALAMIŞ.BENDE YONETICI IKEN SITEYE BEDEVA ALDIĞIM FIBER ONLEINE WIFI YI KAPICI EVINE ALIPKULLANIYORMUŞ VE BUNDAN DOLAYI BENIM OTOMATIK ODEMEMDEN 8 Ay 600 küsür para kesilmiş. Bu paramida bacımın kocası Enişteme borcumu vereceğim demiş, amma vermiyor.MEGER INTERNET SISTEMI ÖYLE IMIŞ.Bundan YÖNETiMiNDE HABERI VAR TAZMINATINI KAPICIYA VERINCE O PARAYI BANA VERMELERI GEREKIRDI.KISACA SITEMIZDE PARALEL ÇETE HALA HERYERDE OLDUĞU GÌBÌ ÖRGÜTLENIYOR.BU BÖYLE GIDERSE DEVLETI FETÖCÜ HAINLERDEN KORUYAMAYIZ.TEDBIR DEVLETIM.HIÇ AKLIMA GELMEYEN KOMŞULAR BILE IMZA VERMIŞ. 17-25 Aralıktan ve 25 TEMMUZ dan önce bunlardan biri Yonetim odasinda beni öldürecekti. ALLAH tan Yonetici arkadaş bağırıp beni uyardı bende sandalyeyi kalkan gibi kullanarak elindeki çok kalin ve bıçak gibi askı demiri ile bana vurmasına engel olmuştum ELHAMDÜLILLAH. Mahkemede Hakimle kavga ettim ve Savcı ve onun paralel olduğunu 15 TEMMUZ dan önce söylemiştim ve Hakim içeri kaçmıştı.Bu mahkemelere bakan nerdeyse TÜM HAKIM SAVCILAR KRIPTO FETÖCÜ ÇIKMIŞTI.YANI BU SITEDEKI PARALEL ÇETE O HAKIM VE SAVCILARI AYARLAMIŞTI DEMEKKI.HATTA BANA BARODAN VERILEN AVUKAT BILE EN BÜYÜK FETÖCÜLERIN MAHKEMESINE GIREN BIRI IDI.BENDEN HABERSIZ O ADAMI BERAAT ETTIRMIŞTÌ.Hain FETÖCÜ Katil Zekeriya Kuzuya arka çıkmak suçtur.YÖNETÌM, YÖNETÌM ODASINI KAHVE GÌBÌ FETÖCÜ PROPAGANDA YERÌ GÌBÌ KULLANIYOR DIYOR KOMŞULAR.HEMDE BUNLARI 15 TEMMUZ YAKLAŞIRKEN YAPIYOR SITEDEKI HAIN ZEKERIYA KUZU DESDEKÇILERISitemizin AdresiOSMANLI MH POSTACI CD AK KENT SITESI 7- 8-9....SINCAN/ANKARABU BIR SUÇ DUYURUSUDURBUNLARDAN DAVACIYIMNERDESINIZVATANSEVER SAVCILARYUKARDAKI MESAJIMI VE KURBAN BAYRAMINDA ATTIĞIM MESAJIMI DEĞIŞTIRIP BENI YINE ŞIKAYET EDEN ET VE SÜT KURUMUNDAKI ÇETE. VE ONLARLA ÌŞBIRLIĞI YAPAN POLÍSLER VE KURUM YETKILERI KHK E YA GOREVDEN ALINDI YADA ÌÇERDE. BUNLARDANDA TEKRAR ŞIKAYETÇIYIMKRIPTO FETÖCÜ CHDPKKIYSD DHKPC HAINLERI YINE BIRŞEYLER ÇEVIRIYOR TEDBIR??!! DEVLETIMŞUAYIP BIŞKINESK BAŞUZMANVATAN MILLET DEVLETBAYRAK ÜMMET REIS CUMHUR BAŞKANIMIZBAŞKOMUTANIMIZ RTE KARDEŞIM HALK ÖZEL HAREKÂT GÖNULLÜSÜ
 • Şuayip BişkinŞuayip Bişkin1 ay önce
  Yine çok GÜZEL bir Yazı hocam. Gelde anlat bu millete
 • Ahmet dumanAhmet duman1 ay önce
  Suud şeyleri bu kadar köpeklikleri bu yüzden, hatta diğer sapıklıkları yüzünden yapıyorlar diye onlarca yıllar önce söyleniyor idi.
 • Meloş boş hoştMeloş boş hoşt1 ay önce
  (ABD İngiltereAB) kısaca emperyalistler uyuşturucu sex, alkol birde tılsımlıyenilik özgürlük sözcükleri ile uyuttu ve çaldı dünyadaki mazlumların geleceklerini hepsi ilizyonkısaca cambaza bak
 • Meloş boş hoştMeloş boş hoşt1 ay önce
  Syn Dillipakşu gazetenizABDmenşeli firmaların dolaylıgönüllü reklam elçisi gibi buna bir çare yoksa sizin yazdıklarınız kafamdagizli ABD ci imajı olacak
 • Cem firariCem firari1 ay önce
  Üstat kalemine sağlık.
 • DuyarsızDuyarsız1 ay önce
  Ülkemizin ekonomik istikrarsızlık, gelir dağılımı dengesizliği, adaletsizlikler, insan hakları ihlalleri, toplu sözleşme oyunları vs,,, vs varken bu konuyu mu buldun bizi aydınlatmak için. Selamını da duanı kabul etmiyorum kendini yazar sanan efendi.
 • Hayati yılmaz Hayati yılmaz 1 ay önce
  Tam isabet hocam. Aynen sıra bir gün diğerlerinde.
 • O Zibiyrin O Zibiyrin 1 ay önce
  Hocam Şu Suriye İçin Bir Şeyler Yaz Veya Şöyle Amerika Urfa Antep Mersin Hattına İyice YerleşmedenMuhalefetten Sesyok Büyük İtraili Projesi Olmasın Nemelum Amr Rusya Anlaşmdiğini Birde bakmışsın İtrailin SDG ile birleşmiş Deaş orada
 • Ce caCe ca1 ay önce
  Büyük günahlardan para kazananların ticareti,Bu ülke de dahil çoğunlukla yasal. Üstelik bu yasal serbestlik İslami referanslarla yetki ele geçiren ...ler tarafından sağlanmakta.Bu da yetmiyor, cemaat adı altında müslümanlara tuzaklar kurulmuş, müslümanlar mahkum edilmiş;Cehenneme kadar....
 • Ce caCe ca1 ay önce
  Büyük günahlardan para kazananların ticareti,Bu ülke de dahil çoğunlukla yasal. Üstelik bu yasal serbestlik İslami referanslarla yetki ele geçiren pzvnkler tarafından sağlanmakta.Bu da yetmiyor, cemaat adı altında müslümanlara tuzaklar kurulmuş, müslümanlar mahkum edilmiş;Cehenneme kadar....
 • osmanosman1 ay önce
  fena saçmalmışsın; fuhuş insanlık tarihi kadar eski bir meslek, tüm sektörler batar fuhuş sektörü batmaz, genelde insan özelde erkekler sex için her şeyi yapar. ele geçirdiği ülkelerdeki gayri müslim kızları paşalara padişahlara sunanlar da aynı işi yapmıyor muydu? kanuninin hürremi hangi yoldan saraya geldi de os -manlının tahtının istikbaline kibrit suyu döktü?
 • İşsizİşsiz1 ay önce
  Öldürülen Suudi gazetecinin j. epstein üzerinden bazı ülkelerin üst düzey yöneticilerini tehdit ettiğine dair söylentiler var.
 • Yunus 16Yunus 161 ay önce
  AOKTAR IN ARŞİVİNDE KİMLER VAR ACABA?? HAA ARŞİV NE OLDU BU ARADA? İSTANBUL BAŞSAVCILIK GÖRÜNTÜLERİ CD LERİ İYİ MUHAFAZA EDİYOR MU? KİMSELERE VERMEZ HERHALDE. BÜYÜK TÜRK MİLLETİ İLE, BU AHLAKSIZ SİYASETÇİLERİN GÖRÜNTÜLERİ NE ZAMAN PAYLAŞILACAK? BİLELİMDE! SANDIKLARA KOYUN GİBİ GİTMİŞ OLMAYALIM.
 • VatandaşVatandaş1 ay önce
  Kıyamete son sürat hızla gidiyoruz ey millet. Hazırlığın iz varmı.İstanbul sözleşmesi fesh edilemezse deprem çok çok yakın derim.vesselam
 • 15 Temmuz Kahramanı Sizdiniz!15 Temmuz Kahramanı Sizdiniz!1 ay önce
  Sayın Dilipak sizin yazınızla karşılaşınca, 15 Temmuz gecesi aklıma geldi. O gece, insanlar, elinde telefon, anlık twitlerinizi takip ediyordu. Sanmayın o twitler sadece İstanbul'da takip ediliyordu. Yurdun dört bir yanında takip ediliyordu. Haber akışları olarak, ümmeti Muhammed size kilitlenmişti. Sürekli twitleriniz dört gözle takip ediyordu. Gençler ise sizden gelen haberleri aldıktan sonra otomobillerle caddelerde "Türkiyem" Parçasını sonuna kadar açarak, kornalarla şehrin merkezlerinde sabahlara kadar turlar atıyordu. Kimi otomobiller, sokak aralarında "Türkiyem" Parçasını sonuna kadar açıp uyuyan insanları uyandırmaya çalışıyordu. Amaç konvoyu hem daha çoğaltmak hem de şehir merkezlerindeki kalabalıkları artırmak. Şimdi gelinen noktayı düşündüm de, neye hizmet etmişiz? Kime hizmet etmişiz? Nasıl da kandırılmışız?Şimdi milyonlar böyle düşünüyor. Daha fazlası var da burda söyleyemiyorum.
 • DizdarDizdar1 ay önce
  Bir şey yazmış diye yazıyı okudum.Gevelemeye gerek yoktu ve üstad .Vur biraz bizimkilere nalına kadar vur ki belki düzelir birseyler
 • edep ya huedep ya hu1 ay önce
  hocam kalemine kuvvet. sesimiz ve dilimiz olmaya devam ediyorsun. bu işlerde bizin onlardan geri kaldığımız söylenemez. zaten " kızım sana söyleyeyim gelinim sen anla" üslubunu kullanmışsınız. ama "summun bükmun umyum fehüm la yerc'un" bel rane ala kulubühüm" hükmünce maalesef anlayna yok galiba. her yıl bu ahlaksız ceyena dahil olmak için batıya giden zengin sayımız milyona yakın. en az harcayanda yarım tirilyon harcar. bu ahlaksızlar utanmadan namussuzca ibadet için hacca gidenleri eleştiriler.
 • EyyubiEyyubi1 ay önce
  Sanırsam Rusya yazarın safına geçmiştir.Ve Rusya toplu halde İslami seçmiştir.Dilipak bey Rusya bizim sayemizde sıcak denizlere açılmıştır . ABD,Ab...hepsi şeytan .tamam burda hemfikiriz.Peki Rusya meleklestimi?Sen yıllarca yazıyorsun ama boşuna yazıyorsun.
 • CabirCabir1 ay önce
  Herkes ektiğini biçecektir, parayı put edinenler dünyada saltanatlarını sürsünler bakalım, hesap günü o haram paralar ateş olup kendilerini saracaktır
 • SinanSinan1 ay önce
  Ellerine sağlık güzel yazı.... Allah müslümanım diyen günümüz insanlarını da ıslah etsin inşallah

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Eylul 2019