Destici: Binali Bey’i destekliyoruz

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara temsilcimiz Hacı Yakışıklı’ya İstanbul’da yenilenecek seçime ilişkin özel açıklamalarda bulundu.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 09:57
Destici: Binali Bey’i destekliyoruz

 Hacı Yakışıklı  Ankara 

31 Mart seçimlerini ve sonrasındaki iptal sürecini değerlendiren BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, “Sağlam çalmışlar ve kanuna uymamışlar. Seçim yenileme son derece doğru bir karardır. Biz 15 Temmuz’da, 31 Mart’ta nerede duruyorsak 23 Haziran’da da aynı yerdeyiz ve Binali Yıldırım’ı destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Akit’e özel açıklamalarda bulundu. Ankara Temsilcimiz Hacı Yakışıklı’nın sorularını cevaplayan Destici, İstanbul seçimlerine yönelik, “Seçim yenileme son derece doğru bir karardır. 23 Haziran’da da Binali Yıldırım’ı destekliyoruz” dedi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun YSK’yı sert şekilde eleştirmesine de değinen Destici, “Kararı eleştirebilirler buna da saygı gösterilmesi gerekir. Ama daha ileriye götürülmemesi lazım. Bunu CHP Genel Başkanına ve yetkililerine de ifade ettim. Sokağa gidilmemesi, bunlar olumlu davranışlar” diye konuştu. 23 Haziran’da seçime katılımın 31 Mart’tan daha yüksek olacağını beklediğini aktaran Destici, şöyle devam etti: “Bizim duruşumuz net. 15 Temmuz gecesi nerede durmuşsak, 16 Nisan referandumunda, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Meclis seçiminde, 31 Mart’ta nerede durmuşsak bugün de aynı yerde duruyoruz. 23 Haziran’da da Binali Yıldırım’ı destekliyoruz.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 09:57

YORUM YAZ

 • BJNBJN5 gün önce
  Senin çalınacak oyun mu var ?
 • Özgür türkiye Özgür türkiye 5 gün önce
  Bakın bu secimde olsun başka secimde olsun hayatın her alanında olsun çalan çırpan iç eden kim varsa ALLAH onu kahretsin bin türlü belalara boğsun ama çalmayan çırpmayan iç etmeyen biri için de çalmış çırpmış iç etmiş diyeninde ALLAH belasını versin belalara boğsun amin.
 • dermanderman5 gün önce
  oylar çalınmışsa bu oyları çalanlar kim neden ifşa etmiyorsunuz. ya da oyları çalanlardan kaç tanesi mahkemeye sevk edildi veya tutuklandı söyleyinde bilelim. bir ülkenin devlet büyüklerini düşünün hepsi oylar çalındı diye yalan söylüyor. ellerinde delil olsa insan gam yemez ama öyle birşeyde yok. müslüman yalan söyler mi ne ara din değiştirdiniz.?
 • BoraBora5 gün önce
  Kim oylar calındı diyosa bilin ki o kaybetmiştir.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mayıs 2019