CHP'de Mustafa Sarıgül bombası! Aday gösterilecek

Cumhuriyet Halk Partisi, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Şişli Belediye Başkanlığı için yeniden Mustafa Sarıgül'ü aday gösterecek. CHP, Sarıgül'ü çarşamba günü kamuoyu ile paylaşılacak.

14 Ocak 2019 Pazartesi 19:06
CHP'de Mustafa Sarıgül bombası! Aday gösterilecek

CHP Parti Meclisi, 16 Ocak'ta yapacağı toplantıda yeni belediye başkan adaylarını belirleyecek. Battal İlgezdi ile Murat Hazinedar'ın durumu belirsizliğini korurken İstanbul'da en çok merak edilen ise Şişli Belediye Başkan adayı... 

İnönü merkeze çağrıldı

Şişli Belediye Başkanlığı'na bir dönem daha talip olan Hayri İnönü, CHP Genel Merkezi'ne davet edildi. İnönü adaylığını kesinleştirmek için gittiği genel merkezden üzüntüyle ayrıldı. Zira İnönü'ye aday yapılmayacağı bilgisi verildi.

Mustafa Sarıgül geliyor

Şişli için CHP yeniden Mustafa Sarıgül'e dönme kararı aldı. Sarıgül'ün ismi çarşamba günü Şişli Belediye Başkan adayı olarak duyurulacak.

CHP 15 büyükşehir, 28 il, 437 ilçe ve 150 belde olmak üzere toplam 630 belediye başkan adayını belirledi. Çarşamba günü de diğer adaylar kamuoyu ile paylaşılacak.

Kaynak: internetistanbul.com

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ocak 2019 Pazartesi 19:06

YORUM YAZ

 • aziz aynaaziz ayna3 gün önce
  cereyanlar kesikmiş şişlidede ondan gelirmiş abooooo
 • Gazete türkçesi:Gazete türkçesi:4 gün önce
  Kazata başlıkları:" flaşşş...
 • 10. Şişli eğleceleri festivali10. Şişli eğleceleri festivali4 gün önce
  Hacı, bu adam Şişli' den emekli olmadı mıydı hâlâ; bi daa mı?
 • CmlCml4 gün önce
  ... kendi haberinizi yapıyorsunuz
 • AydınAydın4 gün önce
  Bari Şişli’ye başkan olsun. Herşey sıfırdan büyüktür. Onu denedi bunu denedi hiçbiri olmadı. Projeleri varmış. Peahhh hahahaha!
 • Ertuğrul GaziErtuğrul Gazi4 gün önce
  Chp den önce Gazı Mustafa Kemal Atatürk'ün sonra Ismet Inönü'nün adını silecek bu yönetim
 • molieracmolierac4 gün önce
  67 Milyon Dolar ile Kanadaya ışınlanan İnönünün Danışmanı ve Sekreterinin yolsuzlukları unutulmadı... Sarıgülün Milyon dolarlık Belediye gökdelennini 1 TL kiraya vermesi de çok taze... millete iki kokuşmuş taze seçenek(!) dışında bir seçenek sunamıyor demekki chp
 • uyan tcuyan tc4 gün önce
  zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri pi..eridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge pi.i abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir. Nasıl ki dini ve dini duyguları istismar edenler varsa Atatürkü ve onun fikirlerinide istismar edenler var bu chpkk dır (gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) .chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudilertc nin kurulmasınıda engellerlerdi.(osmanlıyı yıkaniçimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.)
 • AbidinAbidin4 gün önce
  Şişliye yazık oldu. CHP’nin olduğu yerde ot bitmez. Sarıgül olduğu yerde Hiç bir şey olmaz.
 • İSMET ŞENİSMET ŞEN4 gün önce
  bu memlekette hırsız arsız olmak lazım yazıklar olsun yetmedimi yahu bu nasıl siyaset rezillik başka bir şey degil bu
 • H. Sahin H. Sahin 4 gün önce
  Yahu uydurun da biraz da insaflı olun
 • Saim Dinç Saim Dinç 4 gün önce
  Ne demiş Atalarımız;- Tilki'nin; dönüp, dolaşıp geleceği yer, kürkçü dükkânıdır.!Sarıgül'de İ. B. B. Başkanlığı için yola çıktı ama dönüp dolaşıp yine Şişli'ye döndü...Hemde, kuyruğunu kıstırıp...Birde karşısına başkan adayı olarak çıktığı Kılıçdaroğlu'ndan icazet alarak...Siyaset nelere kâdir.!
 • mehmet önenmehmet önen4 gün önce
  CHP den de tam bu beklenirdi sisliadayi baba ogul mafya
 • TurgutTurgut4 gün önce
  bizden sana oy yok sarigül, dükkanimizi kapattin 400.000 tl kazanirken, simdi yerde ancak 20.000 tl para kaliyor... zorla yadigar olan dükkanimiza el koymustunuz, üzerine cay tabagini firlattigimdada beni tutuklatmistin.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ocak 2019