CHP, HDP’ye diyet ödemeye başladı

Terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı HDP ile işbirliği yapan CHP’li belediyeler diyet ödemeye devam ediyor. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenleyen Tunç Soyer başkanlığındaki İzmir Büyükşehir Belediyesi, HDP’li Ceylan Ertem’e etkinlikte sahne alması için bütçe ayırdı.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:09
CHP, HDP’ye diyet ödemeye başladı

 Haber Merkezi 

HDP’nin oylarıyla fazladan birkaç belediye kazanan CHP, kamuya hizmet için gitmesi gereken imkanları HDP’li isimler peşkeş çekiyor. Bunun için hiçbir fırsatı kaçırmayan CHP’li belediyelerin milli bayramlarımız da bile HDP’yi beslemesi büyük bir paradoks olarak yorumlanıyor. 12 Eylül’ün işkenceci ismi Nurettin Soyer’in, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen oğlu Tunç Soyer, belediyenin imkanlarını HDP’lilere akıtıyor. 19 Mayıs’ta bir dizi etkinlik düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, milli irade karşıtı ne kadar isim varsa sahne alması için ödenek ayırıyor. TSK’nın terörle mücadelesini ‘Savaşa hayır’ çığırtkanlığıyla çarpıtmaya çalışan Ceylan Ertem, 19 Mayıs’ta İzmir’de sahne alacak. HDP’li Ertem’in sahneye çıkacağı saatin tam teravih saatine denk gelmesi ise bu kadar da olmaz dedirtiyor. Yine ‘Her şey çok güzel olacak’ çığırtkanlığı yapan şer korusunun üyeleri de İzmir Belediye tarafından semirtiliyor. CHP’nin şaibeli adayı Ekrem İmamoğlu’nu destekleyen Hayko Cepkin de aynı etkinlik kapsamında sahne alacak.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:09

YORUM YAZ

 • gökhangökhan7 gün önce
  hırsınız dan çatlayın çok iyi yapmış gavur dediğiniz izmir.helal olsun
 • deryaderya7 gün önce
  kime ne diyorsunuz bunlar hain de olsa kucaklar.
 • vatandaşvatandaş7 gün önce
  fatih emre esas senin ve benzerlerininsafsatalarını millet yemiyor koçum. tunç kardeşin masonların dostu Müslümanın değil bunuda gördük,
 • türk vatandaşıtürk vatandaşı7 gün önce
  ceylan ertem hdp li mi valla bilmiyordum eğer öyle ise de sadece sanatı ile ön plana çıktıpı için kendisini tebrik ediyorum
 • Halil Halil 7 gün önce
  Helal olsun izmire
 • AliAli7 gün önce
  Akit bu yanın kitlesinin ne kadar olduğunu bilmiyor, İzmir de seveni çok.
 • Fatih Emre Fatih Emre 7 gün önce
  Menfaat dünyası işte, Hayko Cepkin ve Ceylan Ertem akpye yalakalık yapsaydı milli ve yerli olurlardı. Hükümete uzak duran ya fetöcü ya terörist. Ama halk yemiyor artık bunları.
 • ........7 gün önce
  Şu tiplere bir bak. Karanlıkta görsem arkama bakmadam kaçarım.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Mayıs 2019