• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bu faşist cinsiyetçi kafa, koronavirüsten daha tehlikeli: Feminist yürüyüşte skandal pankart!

Cinsiyet bölücülüğü yapan HDP destekli feminist çeteler, bugün Beyoğlu'nda düzenledikleri illegal yürüyüşte skandal bir pankart açtılar.

Yeniakit Publisher
2020-03-09 00:35:00 -
Bu faşist cinsiyetçi kafa, koronavirüsten daha tehlikeli: Feminist yürüyüşte skandal pankart!

 yeniakit.com.tr 

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin alenen desteklediği feminist çeteler, erkekleri düşmanlaştırarak cinsiyet bölücülüğü yapmaya devam ediyor.

Kadınlar ile erkekleri düşmanlaştırarak cinsiyetçi bir bölücülük faaliyeti yürüten feministler, İstanbul Valiliği tarafından yasaklanan illegal yürüyüşte skandal bir pankart açtılar. Feministler, skandal pankartta "Erkeklik koronavirüsten daha öldürücü" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, feministlerin bu pankarttaki söylemi, geçtiğimiz yıl 2'nci Uluslararası Erkekler ve Erkeklikler Sempozyumu'nun açılışında konuşan Jeff Hearn isimli erkek düşmanı İngiliz profesörün, "Kuir (queer- cinsiyetsiz toplum) politikası çerçevesinde ‘erkekler’in ayrıcalıklı konumları, erkeklerin de muzdarip olduğu ‘erkeklik’ rolleri ile mücadele etmek gerek. Özellikle patriyarkayı(ataerkilliği), toplumsal cinsiyet kategorilerini yok etmek için gösterilen mevcut bir çabadan söz etmek mümkün. Toplumsal cinsiyet ikiliğini yok ederek, homoseksüellik ve heteroseksüellik gibi birçok ikili karşıtlık arasındaki ayrımı ortadan kaldırmak gerek" şeklindeki sözlerini hatırlattı. 

Sema Maraşlı tepki gösterdi

Sosyal medya hesabından nefret içerikli skandal pankarta tepki gösteren Yazar Sema Maraşlı, "#HakDeğilDüşmanlıkDerdindeler
Etiketi ile din, devlet, erkek ve aile düşmanı femistlere karşıyız." dedi.

Sema Maraşlı bir sonraki paylaşımında, "Cinsiyetçiliğe karşı olduklarını söyleyen feministlerin bütün söylemleri cinsiyetçilik ve düşmanlık içeriyor. Sürekli bir isyan derdindeler. Öldürme yakma yıkma derdindeler. Halka kin ve nefret aşılıyorlar." tepkisinde bulundu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

.......

ne kadar antipatik bir olusum bu yahu. Bu millet sizden igreniyor. birdahaki secimlerde gömüleceksiniz.

Sincanlı

Peki erkekleri hayatınızdan attınız .... ne haber ne yapıyorsunuzmu diye hatırmı soracaksınız
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23