BMW sahiplerine müjde

BMW, BMW Service Inclusive ve Garanti+ servis paketleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun alternatif paketler sunuyor.

30 Eylül 2019 Pazartesi 11:23
BMW sahiplerine müjde

BMW, BMW Service Inclusive ve Garanti+servis paketleri ile bakım maliyetleri konusundaki tüm endişeleri ortadan kaldırıyor ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun alternatif paketler sunuyor. BMW modellerinin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki ve kapsam dâhilindeki bakımı, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servislerinin yanı sıra; dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından da ücretsiz karşılanırken BMW tutkunları, orijinal BMW Parçalarının kalite ve güvencesinden dünyanın her yerinde yararlanma imkânına sahip oluyorlar.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 30 Eylül 2019 Pazartesi 11:23

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    16 Ekim 2019