Batı medeniyetinin battığı rezillik çukuru

LGBTİ’li sapkınlar, 10 yaşındaki bir erkek çocuğun kendi isteğiyle gay barlarda dans ettiğini, makyaj yapmaktan ve kadın gibi giyinmekten hoşlandığını anlatan bir video çekti. Sapıklar çektikleri videoyu sosyal medya hesaplarından da yayınladı.

12 Haziran 2019 Çarşamba 12:33
Batı medeniyetinin battığı rezillik çukuru

 Oğuzhan Gültekin  Ankara 

Dünya üzerinde her geçen gün artarak toplumsal huzurun ve ahlakın bozulmasında büyük bir etkiye sahip olan LGBTİ, sosyal medya üzerinden yayınladıkları videolar ile kendilerini normal göstermeye çalışıyor. Sapkınlar son olarak 10 yaşındaki bir çocuğun kendi isteğiyle gay barlarda dans ettiğini, makyaj yapmaktan ve kadın gibi giyinmekten hoşlandığını anlatan bir video çekerek sosyal medya hesaplarında yayınladı. Yayınlanan bu videoyu herkesin izlemesine göz yuman sözde medeniyetin beşiği Batılı ülkeler ise dünyanın kabul ettiği birçok anlaşmaya saygısı olmadığı gibi çocuk haklarına da saygısı olmadığını göstermiş oldu.

Çocuk hakları evrenseldir bütün dünya uymalıdır

Bu tür videoların çocukların özlük haklarına aykırı olduğunu vurgulayan Pedagog Serap Buharalı, “Çocuk Hakları Beyannamesi’ne baktığımız zaman ‘çocuk teşhir edilemez, hiçbir şekilde yetişkinlerin tercih edebileceği bir şekilde yaşamaya zorlanamaz ve yaşatılamaz’ der. Bu tamamen çocuk istismarına girer. Çocuğun yetişkin bir yaşantı sürdürmesi gibi algı yaymak, küçücük bedenleri kötüye kullanımdır. Bununla alakalı bir durum varsa yasal işlem başlatılmalıdır. Bu dünyanın her yerinde böyledir. Çocuk Hakları Beyannamesi evrenseldir ve buna bütün dünya uymak zorundadır. Bu videoda oynayan çocuk bunu kendi isteği ile yapmamıştır. Yaptıysa bile bu yetişkinler tarafından kabul edilemez 15 yaşına kadar aile bireylerinin sorumluluğundadır. Bunu yapan, bunu teşvik eden kimse ya da kimseler haklarında yasal işlem başlatılmalı ve o çocuk devletin himayesine teslim edilmelidir. Çocuğun burada maruz kaldığı durum cinsiyetsizlikten daha ötedir ve çocuk pornoculuğu söz konusudur” şeklinde konuştu.

Avrupa’nın saygısı yok!

LGBTİ’li sapkınlar tarafından 10 yaşında bir çocuğun gay barlarda dans ederek çalıştığı, kadın gibi giyinmekten ve makyaj yapmaktan hoşlandığı anlatılan bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda küçücük bir çocuğun etek giyip, makyaj yaparak sokaklarda geziyor. Rezil videonun sosyal medya üzerinden tüm dünyaya yayılmasına göz yuman sözde medeniyetin beşiği Avrupa ülkeleri ise İnsan Hakları, Çocuk Hakları gibi evrensel kurallara hiçbir saygısı olmadığını bir kez daha gösterdi.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Haziran 2019 Çarşamba 12:33

YORUM YAZ

 • davincidavinci12 gün önce
  bu ülkede 3 yılda 13000 kız ve erkek çocuğuna saldırdılar tecavüz ettiler öldürdüler.15 yılda 500.000 çocuğa saldıranlar bu resimdeki kırmızı yeşil saçlı çocuklarla gençlermiymiş çok şaşırdım.kimsenin karısına kızına zarar veren sarı kaşlı yeşil saçlı birini görmüyoruz haberlerde hergün ondandır.kendi utanacağımız suçları ilgisi olmayan insanların üzerine yıkarak çözüm üretemezsiniz.insanlık kalmamış ülkede.memleketin suyuna kuduz mikrobu bulaşmış galiba.400000 kadar6-7-8-13-15 yaşlarında çocukta evlendirilmiş zorla.bunlar hiç dahil değil bu rakamlara.ben hiç sarı kırmızı kaşlı 12 yaşında ilkokul çocuğuna nikah kıyan maho görmedim.siz gördünüz mü.şu ibneleri rahat bırakında ayıları dayıları mahoları nasıl bitiririz ona kafa yorun.
 • AHMETAHMET12 gün önce
  Türkiye de ki LGBTİ üyeleri hakkında, yargı organlarından görevlerini yapmalarını bekliyoruz. Bu Cumhuriyet Savcılarının gücü sadece garibanlara mı yetiyor? "Genel sağlık ve genel ahlak" ile ilgili yasaklar Anayasa'nın pek çok yerinde geçerken, bu adiler hakkında neden bir şey yapılmıyor?
 • Fatih Sultan MehmetFatih Sultan Mehmet12 gün önce
  Hedefi söylediler: Batılalaşma.*Batının yönetim biçimini aldılar.*Batının batıl kanunlarını, ilke ve inkılaplarını aldılar.*Batının kılık kıyafeti aldılar.*Batının örf ve adetlerini aldılar.*Batının alkol düşkünlüğünü aldılar.*Batının ahlaksızlığı aldılar.
 • uyan dünya uyan dünya 12 gün önce
  sözün bittiği yerdeyiz
 • kürşatkürşat13 gün önce
   ibneleri, 10 yaşında camiye gitse kudururlar, ülkemizde böyle topluluklara kesinlikle göz açtırılmaması lazım!!
 • SerhatDemiraySerhatDemiray13 gün önce
  Allah kabul etsin.türkiyede tütban özgürlüğü altında dini özgürlük diye tiranlığını kuran “yeni dini”medya eliyle meşrulaştırmaya çalişanların allahı ve adaleti hice saydığı gazete haşini aldınız.müslümansanız emredildiği gibi dosdoğru yaşayın yaşıyamıyosanızda memlekette bunca adaletsizlik varken bi tanesinin hanerini yapamayan müslüman olarak insan hayatına yılışmayın.siyasetteki ve hiç konuşulmayan dindeki tererüs ilan edilenler nerde.bu sözünü tutamayan ahdine sadık olamayan halinizin arkasında,harama tamah yaşantınız kadar bu adamların eliyle size verilen kontenjan,veisbatlı adaletsizliğin altında kalan ,memleketinde adaletisağlıyamayan yüce devlet makamlarımı var galiba.siz tamamıyla başsızlığın eseri olarak numune haline gelmiş menfaati için herşeyi bu topraklarda yappabilme özgürlüğüne sahip çıkarı kadar insanlar olarak yaşıyabiliyosunuz şahsi olarakda müsade olarakda.size göre bu haberler yasal, bana göre yalan ve kasıtlı.ben sizdeki haysiyeti biliyorumdayasa dışına din dışına çıkmayan insanlara karşı bu cüretinizi anlamaya çalışıyorum.hani padişahdada yoktur,evliyadada,hiç din ve kan bilmeyendede.bi yönüyle sağolun,sizin kasıtlı manşetlerinizin üstünden biz atamızı ecdadımızı sizden ayırabilecek imkana kavuşuyoruz.anlıyoruzki onlar olsa hak ile memleket şeriat ve adalet ile bezenmiş bir dil kullanırdı.malesef sizde hiçbirini kullanabilecek yada konuşabilecek şahsiyet ve haysiyet kalmayınca yada olmayınca mecbursunuz tabi böyle bi şekilde kendinizi muhattap aldırmaya.arkadaş ya allah ,adalet,hak ve hayat bil.yada yılışma insan hayatına.
 • Samet DurmazSamet Durmaz13 gün önce
  Homolar ile pedofiller işbirliğine gidiyor. Sapık ve sapkınlar eşgüdüm içindeler ve kamuoyunu pedofili iğrençliğini normal görecek bir dejenerasyona hazırlıyorlar. Bir sonraki “adım cinsel kimliğini seçmişse cinselliğini de yaşayabilir” iddiasıyla küçücük çocuğu fiili livata yoluyla istismar etmektir. Taviz aldıkça azıyorlar. Lg idiler yanlarına adım adım diğer sapkınları da kattılar lgbti oldular. Şimdi bir harf daha gelecek lgbtip olacaklar. Böylelikle sapık ve sapkınlar tek çatı altında toplanacak. Hristiyan, Müslüman ya da Musevi tüm inanç sahipleri nesillerini ve çoluk çocuğunu korumak için harekete geçmeli sapkınlar (lgbti) için kimyasal; sapıklar (pedofil) içinse fiziksel hadım ve idam gelmeli.
 • engineerengineer13 gün önce
  istanbul mütabakatına uygun görüntüler..
 • maraşlımaraşlı13 gün önce
  Bu şerefsizlere ses çıkarmayan sayın hükümet ve devlet yetkilileri lut kavmi gibi helak olacağız. Halk olarak bizmi çözüm bulalım. yoksa sizmi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Haziran 2019