• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Başkan Erdoğan'dan Demet Akalın açıklaması!

Başkan Erdoğan, partisinin 18. yılı töreninde İzmir Otobanı ile ilgili düşüncelerinden dolayı Demet Akalın'a bir kez daha teşekkür etti.

Yeniakit Publisher
2019-08-23 19:58:00 -
Başkan Erdoğan'dan Demet Akalın açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir Otobanı ile ilgili sözleri üzerine CHP'nin hedefi haline gelen Demet Akalın'a destek verdi.

Erdoğan, AK Parti'nin 18. yılı toğlantısında konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı;

''Bir sanatçımız meğerse bu ara İstanbul-İzmir otobanından gitmiş. O yolların güzelliğini görünce de bize iftihar dualarını ifade ediyor. 426 kilometre bir yol. Ve tüm bu yolda kaza riski adeta yok oluyor. Ve elinizi kolunuzu sallaya sallaya yolculuk yapıyorsunuz. Bir sanatçı da biliyorsunuz Instagram'dan mesaj attı; Bu yolları yapanlardan Allah razı olsun" dedi. Fakat CHP'nin bir tane mensubu, hani o pusulaların üstüne yatan vardı ya, onlar o işten anlar, o da dava açacağını söylüyor. Yetmedi bizimle ilgili de dava açacakmış. Fakat sanatçı maşallah dimdik duruyor 'hiç umrumda değil' diyor. Mesele bu, inanmak. Ben de kendilerine döndüm teşekkür ettim.''

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

kara

yakında hanımefendi devlet sanatçısı olur sanatçıymış vay be yıllarca soyun mankenlik yap kliplerde yarı çıplak danslar et filmlerde seviş sonra değerli sanatçımız yok ya artık şu partiden hiç bi umudum yok bu partide kalite yok dini hassasiyet yok
 • Yanıtla

turk

YOL YAP DABA ACAR MADEN CIKAR DAVA ACAR KOPRU YAP DAVA ACAR ALTIN CIKAR DAVA ACAR AYAKLAIR. KPOPRUI YAP AYAKLARIN AOTURMAYA KALKARLAR. LA HARBUDEN PICLIK BU OLSA GEREK..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı