• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Banu Avar'ın sözleri feministleri kudurttu: Türk kadını cinsel bölücülüğün öznesi olmayacak

Yazar Banu Avar, küresel güçlerin yerli uzantısı feminist çetelerin toplumu kadın ve erkek olarak bölme girişimini gözler önüne serdi. 'Cinsel bölücülük' tespitinde bulunan Banu Avar, feministleri kudurturken vatandaştan büyük destek aldı.

Yeniakit Publisher
2019-12-09 00:55:00 - 2019-12-09 01:14:42
Banu Avar'ın sözleri feministleri kudurttu: Türk kadını cinsel bölücülüğün öznesi olmayacak

 yeniakit.com.tr 

Sözde 'kadın hakları' adı altında toplumda bölücülük faaliyeti yürüten, küresel çetelerin ülkemizdeki uzantısı feminist çetelerin oyunlarını ifşa eden Yazar Banu Avar, sosyal medya hesabından 'cinsel bölücülük' faaliyetine dikkat çekti.

"Bozulmaya karşı mücadele edeceğiz"

Tehlikeyi gözler önüne seren ancak Türk kadının bu cinsel bölücülük oyununa gelmeyeceğini belirten Banu Avar, son günlerde yarı çıplak halde dans ile gündeme gelmeyen feministler hakkında uyarıda bulundu.

Banu Avar "Türk kadını küresel çetelerin etnik dinsel ve şimdi de CİNSEL bölücülüğün öznesi olmayacaktır. Kadınıyla erkeğiyle omuz omuza ekonomik siyasal sosyal kültürel bozulmaya karşı mücadele edeceğiz... bilmem ne dansıyla, feminist şovlarla ancak bölücülüğün ekmeğine yağ sürülür..." ifadelerinde bulundu.

"Kadın- erkek olarak toplumu bölenler emperyal çetelerdir!"

Bir sonraki paylaşımında da nokta atışı yapan Avar, "Toplumlar kadın erkek sınıfsal olarak çıkarlarını savunur. Kadınlar ve erkekler olarak toplumu bölenler emperyal çetelerdir! Kaçın demokrasi geliyor’u okuyunuz" dedi.

Feministler kudurdu, vatandaşlar destek verdi

Banu Avar bu sözleriyle sosyal medyada gündem oldu. 

Oyunlarının ifşa olduğunu gören feministler,  Banu Avar'ı hedef aldı. Vatandaşlar ise büyük destek verdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Serdar

BANU AVAR TÜRKIYE IÇIN ÇOK BÜYÜK BİR DEĞERDIR.TRT DE YAPTIĞI ÖZELLIKLE KUDÜS VE FILISTIN BELGESELLERİ YÜZÜNDEN ÖZELLİKLE İSRAİL TARAFINDAN KOVDURULMUŞTUR.TEKRAR KENDISINI TRT EKRANLARINDA GÖRMEK İSTİYORUZ.

Ne zamandan beri Banu Avari yazar oldunuz?

Bu değerli insanı senelerdir unutturmaya çalıştınız.Ama.o herzaman işini en iyi şekilde yapabildi.Sayesinde çok şey öğrendik.Sizleri de iyi tanıyoruz.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23