• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Parti kaçkını Ahmet Taşgetiren de sonunda patladı! "Bu iş bitmiştir" deyip tüm Türkiye’ye duyurdu

Yeniakit Publisher
2023-07-23 13:25:00 -
AK Parti kaçkını Ahmet Taşgetiren de sonunda patladı! "Bu iş bitmiştir" deyip tüm Türkiye’ye duyurdu

Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren, Kemal Kılıçdaroğlu ile Ümit Özdağ'ın, aralarında üç bakanlık için yazılı mutabakat imzaladığına işaret ederek, "Kılıçdaroğlu bundan böyle 'Güvenilirlik'ten bahsedebilir mi?" ifadelerini kullandı.

Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren, Kemal Kılıçdaroğlu ile Ümit Özdağ'ın, aralarında üç bakanlık için yazılı mutabakat imzaladığına işaret ederek, "Kılıçdaroğlu bundan böyle 'Güvenilirlik'ten bahsedebilir mi?" ifadelerini kullandı.

Taşgetiren, yazısında şunları kaydetti:

“Seçim bitiyor, orada, Kılıçdaroğlu’nun -her nerde saklıyorsa- bu tür gizli mutabakatları sakladığı yerde, saatli bomba gibi duran ve hiç gündeme gelmeyeceğini düşündüğü malzemenin fitili, protokole birlikte imza atan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ tarafından ateşleniyor. T24’te, Cansu Çamlıbel’e verdiği mülakatla… 17 Temmuz 2023.
Sonra da Habertürk’e, Mehmet Akif Ersoy’un programına çıkıp, 'ki kişinin namus'undan söz ediyor. Şu sözlerle: 'O protokolle ilgili konuşmam doğru değil. İki kişinin namusuna teslim edilen protokoldür. Açıklamayı ahlaki olarak doğru bulmam. Benim konuşmam doğru değil. Protokol ikimizin arasında imzalandı. Kamuoyuna açık değildi. İkimizin namusuna teslim edildi, nokta'

Ortaya çıkan tablonun, onu 'Cumhurbaşkanı adayı' olarak görüp oy veren 28 milyon açısından ne anlama geldiğini göremiyor mu? İnsanların 'Bugün milletten, hatta kendi seçmeninden gizli protokol yapabiliyor, bunun gizli kalacağına muhtemelen inanabiliyorsan, yârin Cumhurbaşkanı yetkisiyle nelere imza atarsın?' diye sorulacağını hiç mi düşünemiyor?
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Bundan sonra Kılıçdaroğlu’na düşen milletten, partiden, diğer liderlerden özür dileyip köşesine çekilmektir. Bitmiştir.”

 

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

MUSTAFA

Ümit Özdağ'ı adam yerine koyarda protokol yaparsan olacağı budur.Senin geçmişte ki büyüklerin de hemen hemen aynı şeyleri Lozan'da yapmıştı.Çık ," bana ne kızıyorsunuz gizli protokol yaptığım için,partimin ilk genel başkanları döneminde de Lozan'da aynı şeyler olmadı mı"? de.

Ömer

Çok Bilge kişidir Taşgetiren bir ara akillerdendi . Kemalı yeni anlamış . Ne diyor Kemal güvenilirliğini kaybetti . Vay be büyük bir teşhis . Kimse tahmin edemezdi . Nasıl anlamış nerde çözmüş gerçekten şaşırdım . Taşgetireni tebrik ediyorum . Da tebrik kartını unuttum ne olacak şimdi ?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23