'Adalet Yürüyüşü'nün bilinmeyen görüntüsü... FOX'un komik yorumu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'cü Enis Berberoğlu'nu savunmak için başlattığı sözde Adalet Yürüyüşü'nün yeni görüntüleri ortaya çıktı.

14 Haziran 2018 Perşembe 13:49

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili FETÖ’cü Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından 15 Haziran 2017'de Ankara'dan İstanbul'a 'sözde Adalet Yürüyüşü' gerçekleştirmiş ve bu yürüyüş 25 gün sürmüştü.

YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

CHP liderinin 25 gün süren bu yürüyüşünden yeni görüntüler ortaya çıktı. FOX Haber'in yayınladığı görüntülerde Kılıçdaroğlu'nun akşam saatlerinde dinlenmeye çekildiği karavandan özel anlar yer alıyor.

ATLETİNİ YIKIYOR, EŞİNE TERİNİ SİLDİRİYOR

Görüntülerde Kılıçdaroğlu'nun atletini yıkadığı, eşine terini sildirdiği ve ayaklarını suda dinlendirdiği görüntüler yer alıyor.

Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 13:49

YORUM YAZ

 • fetösavarfetösavar10 gün önce
  Haber değeri yok...Ama adama helal o yaşta o sıcakta ank-ist yürümek zor iş...
 • haydarhaydar10 gün önce
  Bende doğuda askerlik yaparken her gün pkk teröristin peşinden 10 km koşardım sırtım terden musluk gibi akardın ayaklarımda ki bot kar suyunda şelale gibi kar suyu akardıbenim hakkımı kim savunacak verecek pkk destek veren kk.............................kim
 • melih53melih5310 gün önce
  diğer taraftanda halkın emaneti olan işbankı denetleyen chp**sayesinde??borsada k.y da tam ter boşalmasına devam ediyor..işfinans ardıından işgyo...izle incele ..kim bunlar nasıl br organizasyon kurulduchpdenetliyor sözde.***halk adına....
 • KatalanKatalan10 gün önce
  Asıl komik olan bunu hazmedemeyen kesim ve medya dır.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü