• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

‘6 milyar dolarlık jelibon bulundu’ sözleri sonrası saldırıya uğramıştı! Melih Gökçek'ten yeni açıklama

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, katıldığı bir canlı yayında yaptığı rezerv açıklamalarının ardından, "Demek ki trollenebiliyorum. Bundan sonra daha dikkatli olmamız lazım" dedi.

Yeniakit Publisher
2022-06-29 10:10:00 - 2022-06-29 10:11:24
‘6 milyar dolarlık jelibon bulundu’ sözleri sonrası saldırıya uğramıştı! Melih Gökçek'ten yeni açıklama

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in sosyal medyada "Adana’da bulunan petrolden sonra, Adıyaman’da arama çalışması yapılan iki kuyuda 6 milyar dolarlık jelibon rezervlerine rastlandı.” paylaşımını canlı yayında duyurması sonrası sosyal medyadan bir açıklama yaptı. 

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Masası TV’de Fatih Atik’in konuğu oldu.

Gökçek yayında şu ifadeleri kullandı:

"Adana’da yeni bir şey daha bulmuşlar. Bugün gazetede okudum. Ne anlama geldiğini de bilmiyorum. İtiraf edeyim. Araştıracağım ki bileyim. Onun adı var. Çocuklar yer ya. Jelibon. Jelibon bulunmuş. Ne demek jelibon bilmiyorum. Yeraltında 6 milyar dolarlık jelibon bulunmuş. Bu ne anlama gelmiyor bilmiyorum. Bugünkü medyaya baktım. Hayır fake değil. Resmi şey. Arka arkaya bulunuyor."

Melih Gökçek'ten açıklama geldi

"Adana’da bulunan petrolden sonra Adıyaman’da arama çalışması yapılan iki kuyuda 6 milyar dolarlık Jelibon rezervlerine rastlandı…” şeklindeki paylaşımı gerçek sanarak canlı yayında anlatan ve açıkça bilmediğini ifade ettikten sonra sosyal medyada saldırıya uğrayan Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Demek ki trollenebiliyorum. Bundan sonra daha dikkatli olmamız lazım" şeklinde açıklama yaptı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tik

Allah ömür verirse size, her türlü yargılanacaksınız. Çırpınmanızın faydası yok beyim . Hem Yaşlandım deyin , kenara çekilin. Beyninşz jelibon kıvamına gelmiş zaten.

DRSN

başkan her yazdığın kelimeye heceye hatta harfe dikakt edeceksin 
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23