• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Yunanistan ile ABD'nin gizli planı deşifre oldu!

2021-10-17 16:19:53
Yunanistan ile ABD'nin gizli planı deşifre oldu!

Yunanistan ile ABD'nin geçtiğimiz günlerde imzaladığı 5 yıl süreli yeni savunma anlaşmasında, ABD ordusunun Türkiye'nin burnunun dibindeki adalara üs kuracağı ortaya çıktı.

#1
Foto - Yunanistan'ın yayın organlarındaki habere göre geçtiğimiz günlerde ABD Dışişleri ve Savunma Bakanlığı ile Yunanistan Dışişleri ve Savunma Bakanlıkları arasında 5 yıl süreli imzalanan Savunma Anlaşması'nın kilit maddeleri belli oldu.

Yunanistan'ın yayın organlarındaki habere göre geçtiğimiz günlerde ABD Dışişleri ve Savunma Bakanlığı ile Yunanistan Dışişleri ve Savunma Bakanlıkları arasında 5 yıl süreli imzalanan Savunma Anlaşması'nın kilit maddeleri belli oldu.

#2
Foto - Maddelerden bazılarında ABD'nin Girit Adası'ndan sonra Ege'deki bazı adalarda üs kurulmasına izin verildiği ortaya çıktı.

Maddelerden bazılarında ABD'nin Girit Adası'ndan sonra Ege'deki bazı adalarda üs kurulmasına izin verildiği ortaya çıktı.

#3
Foto - ABD, DOĞU AKDENİZ'DEKİ GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR, EGE'YE YERLEŞİYOR - Yunan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın medyaya yaptığı açıklamada, ABD'nin Ege adasında yeni bir ABD üssü inşa etmeye hazırlandığı belirtildi.

ABD, DOĞU AKDENİZ'DEKİ GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR, EGE'YE YERLEŞİYOR - Yunan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın medyaya yaptığı açıklamada, ABD'nin Ege adasında yeni bir ABD üssü inşa etmeye hazırlandığı belirtildi.

#4
Foto - Dendias, Ege'deki Yunanistan adasında ABD Donanmasının yanı sıra Donanmanın Doğu Akdeniz bölgesindeki varlığının güçlendirilmesini ve hızlı gelişimini kolaylaştıracak bir yer olduğunu söyledi.

Dendias, Ege'deki Yunanistan adasında ABD Donanmasının yanı sıra Donanmanın Doğu Akdeniz bölgesindeki varlığının güçlendirilmesini ve hızlı gelişimini kolaylaştıracak bir yer olduğunu söyledi.

#5
Foto - GÖKÇEADA'YA SADECE 7 MİL UZAKLIKTA - ABD üssünün kurulacağı adanın Gökçe Ada'ya 7 mil uzaklıktaki Semadirek (Samothraki) Adası'nın olduğu açıklandı.

GÖKÇEADA'YA SADECE 7 MİL UZAKLIKTA - ABD üssünün kurulacağı adanın Gökçe Ada'ya 7 mil uzaklıktaki Semadirek (Samothraki) Adası'nın olduğu açıklandı.

#6
Foto - Dedeağaç (Evros) iline yakınlığı ve Rus donanmasının Çanakkale Boğazı'ndan geçişlerini takip edebilecek coğrafi konuma sahip olduğu gerekçesiyle kararın alındığı açıklandı.

Dedeağaç (Evros) iline yakınlığı ve Rus donanmasının Çanakkale Boğazı'ndan geçişlerini takip edebilecek coğrafi konuma sahip olduğu gerekçesiyle kararın alındığı açıklandı.

#7
Foto - Semadirek Adası, Gökçe Ada'ya sadece 7 mil uzaklıkta.

Semadirek Adası, Gökçe Ada'ya sadece 7 mil uzaklıkta.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23