• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Uyanış Büyük Selçuklu’nun başrolü Buğra Gülsoy’dan yeni sürpriz

2020-10-01 12:18:05
Uyanış Büyük Selçuklu’nun başrolü Buğra Gülsoy’dan yeni sürpriz

TRT 1’de daha ilk bölümüyle ses getiren Uyanış: Büyük Selçuklu’nun başrol oyuncusu Buğra Gülsoy’un ikinci romanı çıkıyor.

#1
Foto - TRT 1’de başlayan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi ilk bölümüyle seyirciyi adeta ekrana kilitledi.

TRT 1’de başlayan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi ilk bölümüyle seyirciyi adeta ekrana kilitledi.

#2
Foto - Hollywood ve Kazakistan’dan getirilen özel ekiple Türkiye’nin en uzun savaş sahnelerinin çekildiği dizi sürpriz oyuncularıyla sezona iddialı başladı.

Hollywood ve Kazakistan’dan getirilen özel ekiple Türkiye’nin en uzun savaş sahnelerinin çekildiği dizi sürpriz oyuncularıyla sezona iddialı başladı.

#3
Foto - Doğa bilimci Serdar Kılıç’ın yanı sıra dizinin başrol oyuncusu Buğra Gülsoy sosyal medyada beğeni rekoru aldı.

Doğa bilimci Serdar Kılıç’ın yanı sıra dizinin başrol oyuncusu Buğra Gülsoy sosyal medyada beğeni rekoru aldı.

#4
Foto - Buğra Gülsoy ile ilgili sürpriz haber geldi. Daha önce roman yazan Buğra Gülsoy’un bir romanı daha raflarda yerini alacak. Yaşanmış bir hikayeden esinlenerek yazılan roman tüm zaman dilimini konu alıyor.

Buğra Gülsoy ile ilgili sürpriz haber geldi. Daha önce roman yazan Buğra Gülsoy’un bir romanı daha raflarda yerini alacak. Yaşanmış bir hikayeden esinlenerek yazılan roman tüm zaman dilimini konu alıyor.

#5
Foto - Buğra Gülsoy’un ilk romanı Birinci Kıyamet, Edgar Allan Poe’nun “En korkunç canavarlar, ruhlarımızda gizlenenlerdir” cümlesiyle başlıyordu. Birinci Kıyamet’in devamı olan İkinci Kıyamet ise yine Poe’ya ait “Bir taht inşa etmiş ölüm, uzak batıda yalnız bir şehirde” cümlesiyle devam ediyor.

Buğra Gülsoy’un ilk romanı Birinci Kıyamet, Edgar Allan Poe’nun “En korkunç canavarlar, ruhlarımızda gizlenenlerdir” cümlesiyle başlıyordu. Birinci Kıyamet’in devamı olan İkinci Kıyamet ise yine Poe’ya ait “Bir taht inşa etmiş ölüm, uzak batıda yalnız bir şehirde” cümlesiyle devam ediyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23