• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Teşkilat'ta peş peşe iki ayrılık iddiası!

2021-11-26 11:01:23
Teşkilat'ta peş peşe iki ayrılık iddiası!

Pazar akşamlarının sevilerek takip edilen projeleri arasında yer alan Teşkilat dizisi 23. Bölüm ile seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. İddialı dizide ki bir ayrılık iddiası ise şaşkınlığa neden oldu.

#1
Foto - Birbirinden başarılı oyuncuların rol aldığı Teşkilat dizisinde yeni sezonda kadroya dahil olan isimlerle birlikte hikaye daha da ileri bir noktaya taşındı.

Birbirinden başarılı oyuncuların rol aldığı Teşkilat dizisinde yeni sezonda kadroya dahil olan isimlerle birlikte hikaye daha da ileri bir noktaya taşındı.

#2
Foto - Teşkilat 23. Bölüm birçok detayları ve gelişmeleri de ortaya çıkarmış oldu. Zehra’nın kızı Yağmur’un kurtulmasıyla birlikte büyük sevinç yaşayan ekip sonrasındaki gelişmeler ise dengeleri değiştirecek gibi duruyor. Bu ayrıntı ise açıkçası dizinin hayranları için büyük bir sürpriz oldu.

Teşkilat 23. Bölüm birçok detayları ve gelişmeleri de ortaya çıkarmış oldu. Zehra’nın kızı Yağmur’un kurtulmasıyla birlikte büyük sevinç yaşayan ekip sonrasındaki gelişmeler ise dengeleri değiştirecek gibi duruyor. Bu ayrıntı ise açıkçası dizinin hayranları için büyük bir sürpriz oldu.

#3
Foto - Özellikle Teşkilat dizisinde son birkaç bölümdür bazı heyecan giderek yükselmiş ve aksiyon dolu sahneler sonrası reyting zirvesini iyice benimsemiş oldu. Bu olay ise hem senaristlerin hem de yapımcıların yüzünü güldürmeye yetti.

Özellikle Teşkilat dizisinde son birkaç bölümdür bazı heyecan giderek yükselmiş ve aksiyon dolu sahneler sonrası reyting zirvesini iyice benimsemiş oldu. Bu olay ise hem senaristlerin hem de yapımcıların yüzünü güldürmeye yetti.

#4
Foto - Teşkilat dizisinde Barış karakterine oynayan Ali Öner’in diziden ayrılacağı iddiası büyük şok yaşattı.

Teşkilat dizisinde Barış karakterine oynayan Ali Öner’in diziden ayrılacağı iddiası büyük şok yaşattı.

#5
Foto - Geçtiğimiz bölümde Uzay’ın karısını vurduğu sanılan Barış karakterinin Teşkilat dizisinden ayrılacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz bölümde Uzay’ın karısını vurduğu sanılan Barış karakterinin Teşkilat dizisinden ayrılacağı iddia edildi.

#6
Foto - Barış karakterinin ayrılık iddiası herkesi şoka uğratırken bu haberler sonrasında henüz genç oyuncu hem de yapımcılardan bir açıklama gelmiş değil.

Barış karakterinin ayrılık iddiası herkesi şoka uğratırken bu haberler sonrasında henüz genç oyuncu hem de yapımcılardan bir açıklama gelmiş değil.

#7
Foto - Teşkilat dizisinde bir diğer ayrılık haberi ise Hakkı Dayı karakteri olacak. Oğlu Barış’ın Uzay’ın eşini vurmasıyla birlikte hayatının şokunu yaşarken ekipten ayrılma kararı alacağı konuşulmaya başlandı.

Teşkilat dizisinde bir diğer ayrılık haberi ise Hakkı Dayı karakteri olacak. Oğlu Barış’ın Uzay’ın eşini vurmasıyla birlikte hayatının şokunu yaşarken ekipten ayrılma kararı alacağı konuşulmaya başlandı.

#8
Foto - Diziyle ilgili iddiaların gerçek olup olmadığı pazar günü yayınlanacak yeni bölümle ortaya çıkacak.

Diziyle ilgili iddiaların gerçek olup olmadığı pazar günü yayınlanacak yeni bölümle ortaya çıkacak.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23