• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
14
Sosyal medyada görenler ayağa kalktı! Üst üste çağrılar… Kurtlar Vadisi fırtınası

2021-07-23 10:49:15
Sosyal medyada görenler ayağa kalktı! Üst üste çağrılar… Kurtlar Vadisi fırtınası

Televizyonun fenomen yapımları arasında yer alan Kurtlar Vadisi için yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Başrol oyuncusu Necati Şaşmaz geçtiğimiz aylarda konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

#1
Foto - Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Soruları gündemdeyken sosyal medya platformu Twitter #KurtlarVadisiYeniden hashtag’i damga vurdu. Sosyal medyada dizinin tekrar başlaması için yoğun çağrılar yapıldı.

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Soruları gündemdeyken sosyal medya platformu Twitter #KurtlarVadisiYeniden hashtag’i damga vurdu. Sosyal medyada dizinin tekrar başlaması için yoğun çağrılar yapıldı.

#2
Foto - KENAN İMİRZALIOĞLU'NA TEKLİF! Ekranlarda yeniden yayınlanması beklenen dizi için Kenan İmirzalıoğlu'na oyunculuk teklifi yapıldığı konuşulmuştu.

KENAN İMİRZALIOĞLU'NA TEKLİF! Ekranlarda yeniden yayınlanması beklenen dizi için Kenan İmirzalıoğlu'na oyunculuk teklifi yapıldığı konuşulmuştu.

#3
Foto - Şaşmaz, coğrafyamızda gerçekleşen siyasi olaylarda neler yapılabileceğini işleyen hikaye üzerinde çalışılacaklarını ifade etti. Şaşmaz, Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayelerin söz konusu diziye konu olacağının müjdesini verebileceğini söyledi.

Şaşmaz, coğrafyamızda gerçekleşen siyasi olaylarda neler yapılabileceğini işleyen hikaye üzerinde çalışılacaklarını ifade etti. Şaşmaz, Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayelerin söz konusu diziye konu olacağının müjdesini verebileceğini söyledi.

#4
Foto - Son olarak ise Şaşmaz’ın yapımcı Polat Yağcı’yla Kurtlar Vadisi Kaos adını verecekleri diziyi çekme planı yaptığı ortaya çıktı.

Son olarak ise Şaşmaz’ın yapımcı Polat Yağcı’yla Kurtlar Vadisi Kaos adını verecekleri diziyi çekme planı yaptığı ortaya çıktı.

#5
Foto - Yağcı dizi için Show TV’yle masaya oturdu. Hatta Polat Alemdar’ın özel jetiyle Pensilvanya’ya gittiğini ve uçaktan indiğini gösteren bir de teaser çekildi.

Yağcı dizi için Show TV’yle masaya oturdu. Hatta Polat Alemdar’ın özel jetiyle Pensilvanya’ya gittiğini ve uçaktan indiğini gösteren bir de teaser çekildi.

#6
Foto - Şaşmaz’ın oğlu Ali Nadir’le birlikte Kadiri Tarikatı tekkesinde zikir çekerken kaydedilen görüntüsü, Show TV’yi rahatsız etti. Show TV dizi için geri adım atmıştı.

Şaşmaz’ın oğlu Ali Nadir’le birlikte Kadiri Tarikatı tekkesinde zikir çekerken kaydedilen görüntüsü, Show TV’yi rahatsız etti. Show TV dizi için geri adım atmıştı.

#7
Foto - #KurtlarVadisiYeniden hashtag’i ile fenomen dizinin hayranları peş peşe yorumlar yaparak çeşitli görsellerde tweet attı. Polat Alemdar’ı oynayan Necati Şaşmaz’a ‘geri gelin artık’ çağrıları yapıldı.

#KurtlarVadisiYeniden hashtag’i ile fenomen dizinin hayranları peş peşe yorumlar yaparak çeşitli görsellerde tweet attı. Polat Alemdar’ı oynayan Necati Şaşmaz’a ‘geri gelin artık’ çağrıları yapıldı.

#8
Foto - Ayrıca konu olarak birbirine yakın aynı tarz olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri için de çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Ayrıca konu olarak birbirine yakın aynı tarz olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri için de çeşitli iddialar ortaya atıldı.

#9
Foto - Necati Şaşmaz başta olmak üzere, Kurtlar Vadisi’nde daha önce oynamış isimler de tekrar gündeme gelirken, bu isimler EDHO ile anıldı.

Necati Şaşmaz başta olmak üzere, Kurtlar Vadisi’nde daha önce oynamış isimler de tekrar gündeme gelirken, bu isimler EDHO ile anıldı.

#10
Foto - Daha önce Kurtlar Vadisi’nde Elif karakterini oynayan Özgü Namal’ın EDHO’ya transfer olacağı iddiaları bomba etkisi yaptı.

Daha önce Kurtlar Vadisi’nde Elif karakterini oynayan Özgü Namal’ın EDHO’ya transfer olacağı iddiaları bomba etkisi yaptı.

#11
Foto - En son Uyanış Büyük Selçuklu’da Hasan Sabbah’ı oynayan Gürkan Uygun için de EDHO söylentileri çıktı.

En son Uyanış Büyük Selçuklu’da Hasan Sabbah’ı oynayan Gürkan Uygun için de EDHO söylentileri çıktı.

#12
Foto - EDHO hayranlarının dizide görmek istediği Gürkan Uygun, Kurtlar Vadisi ile ilgili yaptığı açıklamada muhabirlere, ‘ben de sizden öğreniyorum haberleri’ şeklinde cevap vermişti.

EDHO hayranlarının dizide görmek istediği Gürkan Uygun, Kurtlar Vadisi ile ilgili yaptığı açıklamada muhabirlere, ‘ben de sizden öğreniyorum haberleri’ şeklinde cevap vermişti.

#13
Foto - Kurtlar Vadisi ilk kez 15 Ocak 2003'te yayın hayatına başlamıştı. Mafya, politik ve aksiyon türünde dizinin yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav üstlenmiştir.

Kurtlar Vadisi ilk kez 15 Ocak 2003'te yayın hayatına başlamıştı. Mafya, politik ve aksiyon türünde dizinin yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav üstlenmiştir.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23