• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Show TV'deki dizideki diyalog o ilimizi ayağa kaldırdı

2020-09-15 08:54:41
Show TV'deki dizideki diyalog o ilimizi ayağa kaldırdı

Show TV'de yayılanan"Arıza" adlı dizisinde Van'a "Dağ başı" denilmesinden sonra Vanlılar ayaklandı. Sosyal medyada kanala ve diziye tepki yağdı.

#1
Foto - Show TV'de ekranlarında yayınlanan yeni dizi

Show TV'de ekranlarında yayınlanan yeni dizi"Arıza"nın ilk bölümünde Van'dan "Dağ başı" diye bahsedilmesi tepkileri de beraberinde getirdi.

#2
Foto - Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı dizide Van'dan 'Dağ başı' olarak bahsedildi.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı dizide Van'dan 'Dağ başı' olarak bahsedildi.

#3
Foto - Söz konusu sahnenin yayınlanmasının ardından sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Bazı sosyal medya kullanıcıları, kanalın ve dizi sorumlularının özür dilemesi için etiket açtı.

Söz konusu sahnenin yayınlanmasının ardından sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Bazı sosyal medya kullanıcıları, kanalın ve dizi sorumlularının özür dilemesi için etiket açtı.

#4
Foto - Dizide yer alan tepki çeken sahnede,

Dizide yer alan tepki çeken sahnede, "Melek" karakteri, Van'da doktor olan "Halide" karakterine yönelik, "İstanbul'da görev yapacağı hastane yok mu? Ne anlıyorsun o dağ başında nasır tedavi etmekten anlamış değilim" ifadelerini dile getiriyor.

#5
Foto - Sahnenin yayınlanmasında sonra sosyal medyada tepkiler gecikmedi. Kullanıcılar, #ÖzürDileShowtv etiketiyle kanalın özür dilemesini istedi.

Sahnenin yayınlanmasında sonra sosyal medyada tepkiler gecikmedi. Kullanıcılar, #ÖzürDileShowtv etiketiyle kanalın özür dilemesini istedi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı