• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
'Sadakatsiz' adlı rezil dizinin neden yayınlanmadığı belli oldu! Resmen duyurdular...Büyük şok

2020-12-03 07:18:11
'Sadakatsiz' adlı rezil dizinin neden yayınlanmadığı belli oldu! Resmen duyurdular...Büyük şok

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz isimli ahlaksız dizi hem milli ve manevi değerlerle uyuşmayan sahneleri hem de eşlerin birbirini aldatmasını ‘intikam’ adı altında meşru gösteren konusu nedeniyle halk tarafından tepkiyle karşılanıyor. RTÜK tarafından ceza kesilmesi de ahlaksız dizinin ekranlara gelmesini engelllemedi.

#1
Foto - Skandal dizi müstehcenlik içeren sahneleriyle de Türk toplum yapısını açık açık tehdit ediyor.

Skandal dizi müstehcenlik içeren sahneleriyle de Türk toplum yapısını açık açık tehdit ediyor.

#2
Foto - Osmanlı tarihini anlatan Kuruluş Osman dizisi ile aynı gün (Çarşamba) ekranlara gelen skandal dizi, tarihi dizinin reytinglerdeki başarısına gölge düşüremezken rezil dizinin dün akşam ekranlara gelmemesi ‘yayından mı kaldırıldı?’ sorusunun sorulmasına neden oldu.

Osmanlı tarihini anlatan Kuruluş Osman dizisi ile aynı gün (Çarşamba) ekranlara gelen skandal dizi, tarihi dizinin reytinglerdeki başarısına gölge düşüremezken rezil dizinin dün akşam ekranlara gelmemesi ‘yayından mı kaldırıldı?’ sorusunun sorulmasına neden oldu.

#3
Foto - Sosyal medyada çeşitli iddialar dillendirilirken dizinin setinde koronavirüs vakası çıktığı öğrenildi. Sadakatsiz dizisinin sosyal medya hesabından duruma açıklık getiren bir paylaşım yapıldı. Dizinin yapımcı firması Med Yapım tarafından yapılan açıklamada “Değerli izleyicilerimiz, pandemi sebebiyle ne yazık ki bu akşamki kısa bir sağlık arası veriyoruz. Haftaya görüşmek üzere” denildi.

Sosyal medyada çeşitli iddialar dillendirilirken dizinin setinde koronavirüs vakası çıktığı öğrenildi. Sadakatsiz dizisinin sosyal medya hesabından duruma açıklık getiren bir paylaşım yapıldı. Dizinin yapımcı firması Med Yapım tarafından yapılan açıklamada “Değerli izleyicilerimiz, pandemi sebebiyle ne yazık ki bu akşamki kısa bir sağlık arası veriyoruz. Haftaya görüşmek üzere” denildi.

#4
Foto - Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter hesabından, dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt’un koronavirüse yakalandığı bilgisini paylaştı. Bir kişinin daha koronavirüse yakalanması üzüntüyle karşılansa da duyarlı izleyici ahlaksızlık pompalayan dizinin ekranlara gelmemesinden memnuniyet duydu.

Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter hesabından, dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt’un koronavirüse yakalandığı bilgisini paylaştı. Bir kişinin daha koronavirüse yakalanması üzüntüyle karşılansa da duyarlı izleyici ahlaksızlık pompalayan dizinin ekranlara gelmemesinden memnuniyet duydu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23