• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Rezalet paçadan akıyor! FOX TV’nin ahlaksız dizisinde Kuran-ı Kerim’e büyük saygısızlık

2020-09-25 08:54:04
Rezalet paçadan akıyor! FOX TV’nin ahlaksız dizisinde Kuran-ı Kerim’e büyük saygısızlık

Yahudi medya patronu Murdoch’un sahibi olduğu FOX TV’de yayınlanan ‘Yasak Elma’ adlı ahlaksızlığın teşhir edildiği skandal dizide alenen Kur’an-ı Kerim’e saygısızlık yapıldı.

#1
Foto - FOX TV’nin ahlaksız yaşam biçimini empoze ettiği skandal dizisi ‘Yasak Elma’nın 76. Bölümünde büyük bir küstahlığa imza atıldı. Bir sahnede gezici Şevval Sam’ın oynadığı “Ender” karakteri, “Caner” karakteri ile mutfakta gizli bir şey konuşurken Nesrin Cevadzade’nin oynadığı “Şahika” karakteri gizlice dinleme yapıyor.

FOX TV’nin ahlaksız yaşam biçimini empoze ettiği skandal dizisi ‘Yasak Elma’nın 76. Bölümünde büyük bir küstahlığa imza atıldı. Bir sahnede gezici Şevval Sam’ın oynadığı “Ender” karakteri, “Caner” karakteri ile mutfakta gizli bir şey konuşurken Nesrin Cevadzade’nin oynadığı “Şahika” karakteri gizlice dinleme yapıyor.

#2
Foto - Ardından ikilinin salona geldiğini duyan ‘Şahika’ karakteri alelacele başka bir şey ile ilgilendiğini göstermek için kitaplıktan eline bir ‘kitap’ alıyor.

Ardından ikilinin salona geldiğini duyan ‘Şahika’ karakteri alelacele başka bir şey ile ilgilendiğini göstermek için kitaplıktan eline bir ‘kitap’ alıyor.

#3
Foto - Derin dekolteli ve mini kıyafet giymiş olan ‘Şahika’ karakterinin elinde tuttuğu yeşil kaplı ince kitaba yakından bakıldığında bunun yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’den bir cüz olduğu görülüyor.

Derin dekolteli ve mini kıyafet giymiş olan ‘Şahika’ karakterinin elinde tuttuğu yeşil kaplı ince kitaba yakından bakıldığında bunun yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’den bir cüz olduğu görülüyor.

#4
Foto - Kur’an cüzünü önce ters tutan ‘Şahika’ karakteri, sonra kitabı çevirip üzerindeki ‘Allah’ yazısını da eliyle kamera açısına kapatıyor.

Kur’an cüzünü önce ters tutan ‘Şahika’ karakteri, sonra kitabı çevirip üzerindeki ‘Allah’ yazısını da eliyle kamera açısına kapatıyor.

#5
Foto - Kur’an-ı Kerim’in koyulduğu raftaki Budizme ait heykeller de dikkat çekiyor.

Kur’an-ı Kerim’in koyulduğu raftaki Budizme ait heykeller de dikkat çekiyor.

#6
Foto - Uzun bir süre cüzü elinde evirip çeviren yarı çıplak karakter, daha sonra laf arasında kitabı kapatıp tekrardan rafa koyuyor.

Uzun bir süre cüzü elinde evirip çeviren yarı çıplak karakter, daha sonra laf arasında kitabı kapatıp tekrardan rafa koyuyor.

#7
Foto - FOX’un ahlaksız dizisinde Kur’an-ı Kerim’e yapılan bu küstah hakaret sosyal medyaya düşünce dizinin internet sitesinde koyulan bölümünden söz konusu sahne çıkarıldı. Bilinç altından kutsal kitabımıza hakaret edilen diziye karşı RTÜK’ün cezai bir yaptırım uygulayıp uygulamayacağı merak konusu. KAYNAK:yeniakit.com.tr

FOX’un ahlaksız dizisinde Kur’an-ı Kerim’e yapılan bu küstah hakaret sosyal medyaya düşünce dizinin internet sitesinde koyulan bölümünden söz konusu sahne çıkarıldı. Bilinç altından kutsal kitabımıza hakaret edilen diziye karşı RTÜK’ün cezai bir yaptırım uygulayıp uygulamayacağı merak konusu. KAYNAK:yeniakit.com.tr

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23