• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Ormana giden araştırmacılar şok oldu! Bunu beklemiyorlardı

2022-06-23 08:48:15
Ormana giden araştırmacılar şok oldu! Bunu beklemiyorlardı

Amerika Florida'da bulunan Picayune Strand State ormanında 5 metre uzunluğunda 97 kilo ağırlığında karnında 122 yumurta ile dev bir piton yılanı bulundu. Yılanın şu ana kadar eyalet sınırları içinde bulunan en büyük yılan olduğu tespit edildi. Araştırmacıların bulduğu yılan çok ağır olduğu için üç kişi tarafından laboratuvara taşınabildi.

#1
Foto - National Geographic'in yazarı Douglas Main, İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, yılanın ağırlık ve uzunluğundan dolayı inanılmaz olduğunu ve yılanın çoğu çok insandan daha uzun ağır olduğunu söyledi.

National Geographic'in yazarı Douglas Main, İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, yılanın ağırlık ve uzunluğundan dolayı inanılmaz olduğunu ve yılanın çoğu çok insandan daha uzun ağır olduğunu söyledi.

#2
Foto - Yılanın karnını açtıktan sonra 122 yumurta bulan araştırmacılar büyük bir şaşkınlık yaşadı. Araştırmacılar ayrıca yılanın karnında beyaz bir geyiğe ait parçalar buldu.

Yılanın karnını açtıktan sonra 122 yumurta bulan araştırmacılar büyük bir şaşkınlık yaşadı. Araştırmacılar ayrıca yılanın karnında beyaz bir geyiğe ait parçalar buldu.

#3
Foto - Dondurucudan çıkarılan yılanın cesedi 48 saat içinde çözüldü.

Dondurucudan çıkarılan yılanın cesedi 48 saat içinde çözüldü.

#4
Foto - Geçen Kasım ayında yakalanan yılan ötenazi ile öldürüldükten sonra dondurucuya koyuldu. Nisan ayında Rebecca Dzombak, araştırmacıların yaptığı otopsiyi izlemek için laboratuvara gitti. (Kaynak: Haberler.com)

Geçen Kasım ayında yakalanan yılan ötenazi ile öldürüldükten sonra dondurucuya koyuldu. Nisan ayında Rebecca Dzombak, araştırmacıların yaptığı otopsiyi izlemek için laboratuvara gitti. (Kaynak: Haberler.com)

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23