• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Oktay Kaynarca ATV ile anlaştı! Geri dönüyor

2021-11-29 14:15:54
Oktay Kaynarca ATV ile anlaştı! Geri dönüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sürpriz bir şekilde sona erdi. Dizinin yeniden ekranlara gelip gelmeyeceği merakla tartışılırken sürpriz bir gelişme yaşandı.

#1
Foto - Dizide Hızır Reis’i oynayan Oktay Kaynarca’nın ismi ilk olarak Masumlar Apartmanı ile anıldı. Fakat ünlü oyuncu bu iddiaları net bir şekilde yalanladı.

Dizide Hızır Reis’i oynayan Oktay Kaynarca’nın ismi ilk olarak Masumlar Apartmanı ile anıldı. Fakat ünlü oyuncu bu iddiaları net bir şekilde yalanladı.

#2
Foto - Yine Kurtlar Vadisi’nin yeniden ekranlara gelebileceği ve esasında rol gereği ölen Süleyman Çakır’ın başka bir karakterle dizide oynayacağı konuşuldu.

Yine Kurtlar Vadisi’nin yeniden ekranlara gelebileceği ve esasında rol gereği ölen Süleyman Çakır’ın başka bir karakterle dizide oynayacağı konuşuldu.

#3
Foto - Son iddiaya göre ise Oktay Kaynarca sadece Süleyman Çakır’ı anlatacak olan diziyle ekranlara geri döneceği konuşuldu.

Son iddiaya göre ise Oktay Kaynarca sadece Süleyman Çakır’ı anlatacak olan diziyle ekranlara geri döneceği konuşuldu.

#4
Foto - Fakat son gelişmeler bu iddiaların hepsini boşa çıkartıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, Oktay Kaynarca’nın ATV ile anlaştığını yazdı.

Fakat son gelişmeler bu iddiaların hepsini boşa çıkartıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, Oktay Kaynarca’nın ATV ile anlaştığını yazdı.

#5
Foto - Tecrübeli gazetecinin TV100’deki köşesindeki ifadelerini göre, Buna göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'la ilgili sözleşmesi atv'de olan Oktay Kaynarca kanalla yeni bir proje çekecek. Kanal ünlü aktörden başka bir yapım şirketiyle görüşmemesini istedi ve yeni proje yapacakları belirtti. Bekleme parası alacağı da kulaktan kulağa yayılan Kaynarca'nın yeni projesini Onur Tan'ın çekeceği de öne sürülüyor. Eşkıya ekibinin atv ile gerilim yaşadığı günlerde Oktay Kaynarca ve Onur Tan'ın bağımsız hareket edip sosyal medyadan yaptığı veda açıklamaları çok konuşulmuştu. Bakalım kulislerdeki söylentiler doğru çıkacak mı?

Tecrübeli gazetecinin TV100’deki köşesindeki ifadelerini göre, Buna göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'la ilgili sözleşmesi atv'de olan Oktay Kaynarca kanalla yeni bir proje çekecek. Kanal ünlü aktörden başka bir yapım şirketiyle görüşmemesini istedi ve yeni proje yapacakları belirtti. Bekleme parası alacağı da kulaktan kulağa yayılan Kaynarca'nın yeni projesini Onur Tan'ın çekeceği de öne sürülüyor. Eşkıya ekibinin atv ile gerilim yaşadığı günlerde Oktay Kaynarca ve Onur Tan'ın bağımsız hareket edip sosyal medyadan yaptığı veda açıklamaları çok konuşulmuştu. Bakalım kulislerdeki söylentiler doğru çıkacak mı?

#6
Foto - Bu iddiaların ardından Oktay Kaynarca'nın EDHO ile döneceğine dair iddialar resmen sonlanmış oldu.

Bu iddiaların ardından Oktay Kaynarca'nın EDHO ile döneceğine dair iddialar resmen sonlanmış oldu.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23