• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Musk gemileri yaktı! İntikamını böyle aldı

2022-05-19 04:11:00
Musk gemileri yaktı! İntikamını böyle aldı

Beyaz Saray'da düzenlenen elektrikli araç toplantısına çağırılmayan milyarder girişimci Elon Musk, Artık demokratları desteklemeyeceğini ilan etti.

#1
Foto - Tesla'nın kurucusu Elon Musk, bir sonraki seçimde Cumhuriyetçi adaylara oy vereceğini söyleyerek, artık Demokratların yanında yer alamayacağını açıkladı.

Tesla'nın kurucusu Elon Musk, bir sonraki seçimde Cumhuriyetçi adaylara oy vereceğini söyleyerek, artık Demokratların yanında yer alamayacağını açıkladı.

#2
Foto - Bu hafta Miami'de All-In podcast'in ev sahipliğinde düzenlenen bir etkinlikte sanal olarak konuşan Güney Afrika doğumlu teknoloji milyarderi “Kendimi ılımlı, ne Cumhuriyetçi ne de Demokrat olarak sınıflandırırdım. Aslında, hep Demokratlara oy verdim. Açıkça söylemek gerekirse, bir Cumhuriyetçiye asla oy vermedim

Bu hafta Miami'de All-In podcast'in ev sahipliğinde düzenlenen bir etkinlikte sanal olarak konuşan Güney Afrika doğumlu teknoloji milyarderi “Kendimi ılımlı, ne Cumhuriyetçi ne de Demokrat olarak sınıflandırırdım. Aslında, hep Demokratlara oy verdim. Açıkça söylemek gerekirse, bir Cumhuriyetçiye asla oy vermedim" dedi.

#3
Foto - Ancak Musk, Demokrat Parti'nin artık sendikalar ve dava avukatları tarafından aşırı derecede kontrol edildiğini öne sürerek ABD Başkanı Joe Biden'ın sendikalar tarafından çok fazla esir alındığını iddia etti.

Ancak Musk, Demokrat Parti'nin artık sendikalar ve dava avukatları tarafından aşırı derecede kontrol edildiğini öne sürerek ABD Başkanı Joe Biden'ın sendikalar tarafından çok fazla esir alındığını iddia etti.

#4
Foto - Tesla ve SpaceX kurucusunun kasım ayında yapılacak ara seçimlere mi yoksa 2024 başkanlık yarışına mı atıfta bulunduğu net değil.

Tesla ve SpaceX kurucusunun kasım ayında yapılacak ara seçimlere mi yoksa 2024 başkanlık yarışına mı atıfta bulunduğu net değil.

#5
Foto - Musk, devasa sosyal medya platformunu Twitter'ı 44 milyar dolara satın almasının da sağ ve ya sol görüşle ilgisi olmadığını olayı “ılımlı bir devralma” olarak nitelendirdiğini Twitter'ın şu anda

Musk, devasa sosyal medya platformunu Twitter'ı 44 milyar dolara satın almasının da sağ ve ya sol görüşle ilgisi olmadığını olayı “ılımlı bir devralma” olarak nitelendirdiğini Twitter'ın şu anda "çok fazla sol bir önyargıya" sahip olduğunu söyledi.

#6
Foto - Tesla çağırılmamıştı Elon Musk, Beyaz Saray'da geçen yaz düzenlenen elektrikli otomobil zirvesine Tesla'nın davet edilmediğini açıkladı.

Tesla çağırılmamıştı Elon Musk, Beyaz Saray'da geçen yaz düzenlenen elektrikli otomobil zirvesine Tesla'nın davet edilmediğini açıkladı.

#7
Foto - Ancak Stellantis, Ford ve General Motors gibi üreticilerin zirveye katıldığı belirtiliyor.

Ancak Stellantis, Ford ve General Motors gibi üreticilerin zirveye katıldığı belirtiliyor.

#8
Foto - Gazeteciler konuyla alakalı bilgi almak için bir Beyaz Saray sözcüsüne ulaştı, ancak sözcü herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Gazeteciler konuyla alakalı bilgi almak için bir Beyaz Saray sözcüsüne ulaştı, ancak sözcü herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23