• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Kuruluş Osman’da ayrılık vakti! Ünlü oyuncu gözyaşı döktü

2020-08-03 12:07:14
Kuruluş Osman’da ayrılık vakti! Ünlü oyuncu gözyaşı döktü

Dündar Bey karakterinin oğlu Bahadır olarak Kuruluş Osman dizisinde bulunan Çağkan Çulha, ayrılık duyurusu yaptı. Çulha'nın paylaşımına sosyal medya hesabından yorum dizinin Hazal Hatun'u oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu gözyaşı döktü.

#1
Foto - Ragıp Savaş’ın canlandırdığı Dündar Bey karakterinin oğlu Bahadır olarak Kuruluş Osman dizisinde rol alan Çağkan Çulha, ayrılık haberini duyurdu.

Ragıp Savaş’ın canlandırdığı Dündar Bey karakterinin oğlu Bahadır olarak Kuruluş Osman dizisinde rol alan Çağkan Çulha, ayrılık haberini duyurdu.

#2
Foto - Oyuncu, tüm ekibe teşekkür edip izleyicilerine de veda etti. Dizinin çekimlerinin durduğu, tüm ekibin tatilde olduğu bu dönemde gelen ayrılık haberi en çok da Yeşim Ceren Bozoğlu’nu üzdü. Ünlü oyuncu, arkadaşı ile aynı sette yer alamayacak olmanın üzüntüsü ile instagram’dan paylaşımda bulundu.

Oyuncu, tüm ekibe teşekkür edip izleyicilerine de veda etti. Dizinin çekimlerinin durduğu, tüm ekibin tatilde olduğu bu dönemde gelen ayrılık haberi en çok da Yeşim Ceren Bozoğlu’nu üzdü. Ünlü oyuncu, arkadaşı ile aynı sette yer alamayacak olmanın üzüntüsü ile instagram’dan paylaşımda bulundu.

#3
Foto - Çağkan Çulha’nın veda paylaşımına cevap yazan Bozoğlu, şu mesajı ile üzüntüsünü anlattı:

Çağkan Çulha’nın veda paylaşımına cevap yazan Bozoğlu, şu mesajı ile üzüntüsünü anlattı:

#4
Foto - “Ağlamayacağım. Olanı sakince kabul edeceğiz. Ama ne güzel oynayacaktık, peki tamam. Ağlayacağım ama az ağlayacağım sonra da daha da mutlu olacağın oyunlar ve oyun arkadaşları gelsin hayatına diye dua edeceğim. Seni seviyorum canım kardeşim.Sette olmazsa sokak bahçede kavuşacağız artık, napalım?”

“Ağlamayacağım. Olanı sakince kabul edeceğiz. Ama ne güzel oynayacaktık, peki tamam. Ağlayacağım ama az ağlayacağım sonra da daha da mutlu olacağın oyunlar ve oyun arkadaşları gelsin hayatına diye dua edeceğim. Seni seviyorum canım kardeşim.Sette olmazsa sokak bahçede kavuşacağız artık, napalım?”

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı