• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Haliti'nden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz itirafı: Yapamazdım

2022-05-28 13:52:41
Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı Haliti'nden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz itirafı: Yapamazdım

Kurtlar Vadisi'nde fenomenleşen Cerrahpaşalı Halit karakteri ile karşımıza çıkan Özcan Varaylı'dan EDHO ile ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi.

#1
Foto - Yayın hayatına 2003 yılında Show TV'de başlayan ve kısa sürede milyonların beğenisini kazanan Kurtlar Vadisi dizisi, Türk televizyon tarihine damgasını vuran yapımlar arasında yerini aldı.

Yayın hayatına 2003 yılında Show TV'de başlayan ve kısa sürede milyonların beğenisini kazanan Kurtlar Vadisi dizisi, Türk televizyon tarihine damgasını vuran yapımlar arasında yerini aldı.

#2
Foto - İlk serisi toplam 4 sezon süren ve 97. bölümde final yaparak ekranlara veda eden Kurtlar Vadisi dizisi, o kadar çok sevildi ki ilerleyen yıllarda birçok serisi çekildi.

İlk serisi toplam 4 sezon süren ve 97. bölümde final yaparak ekranlara veda eden Kurtlar Vadisi dizisi, o kadar çok sevildi ki ilerleyen yıllarda birçok serisi çekildi.

#3
Foto - Her bölümü heyecan ve aksiyon dolu olan Kurtlar Vadisi dizisinin başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Selçuk Yöntem, Oktay Kaynarca, Gürkan Uygun ve Kenan Çoban gibi usta isimler yer aldı.

Her bölümü heyecan ve aksiyon dolu olan Kurtlar Vadisi dizisinin başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Selçuk Yöntem, Oktay Kaynarca, Gürkan Uygun ve Kenan Çoban gibi usta isimler yer aldı.

#4
Foto - Final yapmasının üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen unutulmayan ve tekrarlarıyla hala izlenen dizi, Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca gibi birçok efsane ismin tanınmasını sağladı.

Final yapmasının üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen unutulmayan ve tekrarlarıyla hala izlenen dizi, Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca gibi birçok efsane ismin tanınmasını sağladı.

#5
Foto - Bu isimlerden biri de dizide Polat Alemdar ve Süleyman Çakır'ın en büyük düşmanlarından biri olan Cerrahpaşalı Halit karakterine hayat veren Özcan Varaylı'ydı.

Bu isimlerden biri de dizide Polat Alemdar ve Süleyman Çakır'ın en büyük düşmanlarından biri olan Cerrahpaşalı Halit karakterine hayat veren Özcan Varaylı'ydı.

#6
Foto - Süleyman Çakır, dizinin 43. bölümünde vurulmuş ve 45. bölümünde ise öldüğü ilan edilmişti. Süleyman Çakır'ı pusuya düşürüp öldüren kişi ise Cerrahpaşalı Halit'ten başkası değildi.

Süleyman Çakır, dizinin 43. bölümünde vurulmuş ve 45. bölümünde ise öldüğü ilan edilmişti. Süleyman Çakır'ı pusuya düşürüp öldüren kişi ise Cerrahpaşalı Halit'ten başkası değildi.

#7
Foto - Süleyman Çakır'ı öldüren Cerrahpaşalı Halit, dizinin ilerleyen bölümlerinde Polat Alemdar tarafından öldürülmüştü.

Süleyman Çakır'ı öldüren Cerrahpaşalı Halit, dizinin ilerleyen bölümlerinde Polat Alemdar tarafından öldürülmüştü.

#8
Foto - Özcan Varaylı'dan yıllar sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a dair dikkat çeken bir itiraf geldi.

Özcan Varaylı'dan yıllar sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a dair dikkat çeken bir itiraf geldi.

#9
Foto - Varaylı yaptığı açıklamada,

Varaylı yaptığı açıklamada, "EDHO'ya beni her sezon çağırdılar. Ben kendimi tekrar etmemek için gitmek istemedim. Ama yani tekrar Oktay'ın karşına çıkıp bir sezon sonra ölmek istemiyorum ki. Ben başka bir şey istiyorum. Ben mafya adamı değilim" dedi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23