• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Kurtlar Vadisi’ndeydi, Uyanış Büyük Selçuklu’da ses getirecek… TRT’den açıklama

2021-07-27 16:04:16
Kurtlar Vadisi’ndeydi, Uyanış Büyük Selçuklu’da ses getirecek… TRT’den açıklama

TRT’de yayınlanan reytinglerdeki oranlarıyla dikkat çeken Uyanış Büyük Selçuklu’nun 2. Sezonu heyecanla bekleniyor. Diziyle ilgili anlık gelişmeler özellikle Twitter’da paylaşılıyor.

#1
Foto - Sultan Melikşah döneminin anlatıldığı dizide kadro tamamen değişmiş ve 2. Sezon için Barış Arduç ile anlaşılmıştı. Sultan Alp Arslan’ın hayatının konu edineceği dizide sadece Nizamülmülk karakterini oynayan Mehmet Özgür’ün kaldığı açıklanmıştı.

Sultan Melikşah döneminin anlatıldığı dizide kadro tamamen değişmiş ve 2. Sezon için Barış Arduç ile anlaşılmıştı. Sultan Alp Arslan’ın hayatının konu edineceği dizide sadece Nizamülmülk karakterini oynayan Mehmet Özgür’ün kaldığı açıklanmıştı.

#2
Foto - Yapımcı Emre Konuk Kuruluş Osman’da oynayan Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen’in dizinin kadrosuna dahil edildiğini duyurdu. Bomba etkisi yapan haber sonrası sosyal medyada çeşitli haberler çıkarken kadro iyice netleşmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde kadroya Mim Kemal Öke’nin de tekrar dahil olduğu açıklandı.

Yapımcı Emre Konuk Kuruluş Osman’da oynayan Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen’in dizinin kadrosuna dahil edildiğini duyurdu. Bomba etkisi yapan haber sonrası sosyal medyada çeşitli haberler çıkarken kadro iyice netleşmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde kadroya Mim Kemal Öke’nin de tekrar dahil olduğu açıklandı.

#3
Foto - Fahriye Evcen ve Barış Arduç’un özel dersler aldığı belirtilen diziye ilişkin yapımcı Emre Konuk dikkat çeken paylaşımda bulunmuştu. Milyonları heyecanlandıran paylaşımda Emre Konuk, 1.bölümlü senaryonun fotoğrafını paylaştı.

Fahriye Evcen ve Barış Arduç’un özel dersler aldığı belirtilen diziye ilişkin yapımcı Emre Konuk dikkat çeken paylaşımda bulunmuştu. Milyonları heyecanlandıran paylaşımda Emre Konuk, 1.bölümlü senaryonun fotoğrafını paylaştı.

#4
Foto - Beğeni ve yorumların yağdığı paylaşım sonrası dizinin 2. Sezonu beklenirken TRT’den açıklama geldi. TRT Dinle ekibi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin listesinin güncellendiğini duyurdu.

Beğeni ve yorumların yağdığı paylaşım sonrası dizinin 2. Sezonu beklenirken TRT’den açıklama geldi. TRT Dinle ekibi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin listesinin güncellendiğini duyurdu.

#5
Foto - Bir dönem Kurtlar Vadisi’nin müziklerini yapan Gökhan Kırdar Uyanış Büyük Selçuklu’nun da müziklerini yapıyor. TRT Dinle’den yapılan açıklamada, ‘Uyanış Büyük Selçuklu izleyicilerine güzel bir haberimiz var. Dizinin sevilen müziklerinden oluşan listemiz güncellendi! Hemen dinlemek için TRT Dinle'yi ziyaret etmeyi unutmayın’ ifadeleri kullanıldı.

Bir dönem Kurtlar Vadisi’nin müziklerini yapan Gökhan Kırdar Uyanış Büyük Selçuklu’nun da müziklerini yapıyor. TRT Dinle’den yapılan açıklamada, ‘Uyanış Büyük Selçuklu izleyicilerine güzel bir haberimiz var. Dizinin sevilen müziklerinden oluşan listemiz güncellendi! Hemen dinlemek için TRT Dinle'yi ziyaret etmeyi unutmayın’ ifadeleri kullanıldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23